Po lietingos vasaros pradžios, į Lietuva veršis karščio banga (1)

I.Bareikytė nuotr.

I.Bareikytė nuotr.

Artimiausiomis dienomis temperatūra kils į viršų septynmyliais žingsniais, kol pasieks 30 laipsnių atžymą. Toks karštis turėtų išsilaikyti ir visą kitą savaitę, prognozuoja Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba.

Penktadienį Lietuvoje numatomi nepastoviai debesuoti orai. Daugiau debesų bus vidurdienį, kai kur trumpai palis, didesnė tikimybė šiauriniuose rajonuose, oras sušils iki 20–23 laipsniai.

Šeštadienį orai bus sausi ir dar šiltesni. Naktį prognozuoja 10–15 laipsnių šiluma. Įdienojus temperatūra pakils iki 25–28 laipsnių. Pūs nestiprus pietinių krypčių vėjas.

Sekmadienį oro temperatūra toliau kils. Naktį ji svyruos tarp 12ir 17 laipsnių. Dieną pakils iki 26–30 laipsnių. Vakariniuose rajonuose gali trumpai nulyti.

Kitą savaitę taip pat išsilaikys karšti orai. Naktimis bus tvanku, temperatūra nukris tik iki 15–20 laipsnių. Įdienojus temperatūra daugelyje rajonų svyruos apie 30 laipsnių. Kai kur numatomi trumpi lietūs, galima ir perkūnija. Oras atvėsti gali tik savaitės pabaigoje.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

1 komentaras

  1. Žynys:

    Kadangi Žemės šiaurinis ašigalis pastoviai krypsta Saulės link, ir tai tęsis visą šį tūkstantmetį, tad su kiekvienais metais (iki 2500 metų) mūsų šiauriniame pusrutulyje vidutinė metinė temperatūra kils!!!
    Tai būtina žinoti ne tiktai meteorologams bet ir sveikatos sistemos darbuotojams, architektams, statybininkams ir kiekvienam mūsų pusrutulio gyventojui, ypatinagai vis dar mėgstantiems Saulės “vonias”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė