Tautininkai: Dabartinė politinė santvarka Lietuvoje nebeturi nieko bendro su demokratine respublika (23)

TS nuotr.

TS nuotr.

„Dabartinė politinė santvarka Lietuvoje nebeturi nieko bendro su Konstitucijos deklaruojama demokratine respublika. Tai – politinė oligarchija, siauros grupelės valdžia, renkama diktatūra, kurioje piliečiams paliekamas tik rinkėjų vaidmuo“, – rašoma liepos 1 d. išplatintame Tautininkų sąjungos (TS) pareiškime „Dėl 2014-06-29 d. referendumo“.

Vertindami dėl labai mažo rinkėjų aktyvumo neįvykusį referendumą dėl Konstitucijos 9 bei 147 straipsniu pakeitimų tautininkai, aktyviai dalyvavę referendumo iniciatyvoje, apgailestauja, kad nepavyko pasiekti pergalės.

„Nekaltiname suklaidintų ir nuviltų piliečių. Pagrindinė atsakomybė už pilietinės demokratijos krizę tenka sabotuojančioms partijoms, boikotuojantiems ir dezinformuojantiems žiniasklaidos atstovams, politinių represijų užsakovams ir vykdytojams“, – rašoma TS pareiškime.

Tautininkai pažymi, kad prieš tautos valios pareiškimą referendume visokiais būdais kovojo sisteminės partijos. Pasak tautininkų „kai kurios partijos, apsiskelbusios Referendumo šalininkėmis, išdavė jį, valdančiosios koalicijos sutarimu pritardamos, kad šis Referendumas būtų atskirtas nuo Lietuvos Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimų“. Tautininkai atkreipia dėmesį, kad šiuo sprendimu jos ne tiktai sužlugdė referendumą, paniekino suverenias Tautos galias, bet ir iššvaistė 13 000 000 litų mokesčių mokėtojų lėšų. Būtent tiek kainavo atskirai nuo EP ir Prezidento rinkimų atskirtas referendumas.

„Referendumas nukeltas vasaros darbymečio ir atostogų laikotarpiui. Negana to, masiškai agituota boikotuoti šią pilietinę pareigą. Pritarusieji šiam Referendumui piliečiai gąsdinti, šmeižti, net persekioti įgaliojimais piktnaudžiavusių teisėsaugos atstovų. Nieko nuostabaus, kad daugelį metų demoralizuojami, nutautinami ir nupilietinami žmonės šiandien yra sutrikę“, – rašoma TS pareiškime.

Dėkodami visiems pasirašiusiems, rinkusiems ir tikslinusiems parašus, o taip pat visiems dalyvavusiems ir balsavusiems šiame referendume tautininkai  išreiškė viltį, kad  anksčiau ar vėliau Lietuvos valdžia bus priversta atsigręžti į „gyvybinius Tautos ateities reikalus“ ir pakeisti savo požiūrį į Tautą ir Valstybę.

„Lietuvių Tauta niekada nesutiks, kad Lietuvos žemėje jai priklausanti aukščiausioji sprendimo galia būtų atiduota kokioms nors užsienio struktūroms“, – teigia tautininkai.

Kategorijos: Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė