Valdžios nepageidaujamas referendumas „Tautos valia“ pasibaigė. Ir kas toliau? (tiesioginė transliacija, video) (64)

referendumas-del-zemesBirželio 29 d., 20 val. pasibaigė valdžios nepageidautas ir visokiausiais įmanomais būdais blokuotas referendumas „Tautos valia“. Dėl labai mažo rinkėjų aktyvumo referendumas dėl Konstitucijos 9 bei 147 straipsniu pakeitimų neįvyko. Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis likus valandai iki balsavimo pabaigos buvo balsavę 10,92 proc rinkėjų. Dar 3,17 proc. rinkėjų balsavo iš anksto.

„Iki 19 val. buvo pareiškę valią 356 tūkst. rinkėjų“, – žurnalistams sakė Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas.

Tam, kad referendumas įvyktų, jame turėjo balsuoti pusė visų Lietuvos rinkėjų.

Šį vakarą visuomenininkai aptars referendumo vaisius ir apmąstys pamokas kurias privalo išmokti Lietuvių tautos ir Lietuvos valstybės likimui neabejinga veiklioji visuomenės dalis.

Referendumo rezultatai bus aptarti „PukoTV“ studijoje bei politiko Rolando Paulausko štabe.

Į „Pukas TV“ ir radijo stočių „Pūkas“ ir „Pūkas-2“ radijo studijų transliuojamą tiesioginę laidą, galėsite prisiskambinti ir išsakyti savo įžvalgas bei pastebėjimus tiesiogiai transliuojamos laidos eteryje tel; 8 37 34 00 77.

Laida skiriama visiems referendumo iniciatyvinės grupės nariams bei prisidėjusiems renkant parašus, taip pat dirbusiems prie agitacinės kampanijos.

Žiūrėkite „Pukas TV“ laidos tiesioginę transliaciją čia nuo 20 val. (Tiesioginė transliacija pasibaigė, žiūrėkite vaizdo įrašą):

Rolando Paulausko nuomonė tiesioginėje TV laidoje „VII Naktigonė kitaip“. Tiesioginės transliacijos pradžia nuo 21 val. (Tiesioginė transliacija pasibaigė, žiūrėkite vaizdo įrašą):

Referendumo rezultatai žemėlapyje:

Kategorijos: Lietuvoje, Lietuvos kelias, Naujienos, Nuomonių ratas, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .

64 komentarai

 1. Briuselis - mūsų vairininkas:

  atsakau į klausimą “o kas toliau?”
  : Lietuva skambės tautų brolyjoi
  ES skambiausioji styga
  Lietuva grobikų jau nebijo
  Budriai saugo milžino jėga!

 2. Liepa:

  ..Gėda prieš protėvius…

 3. Arnas:

  Gal tikslinga glaudesnį ryšį su Lenkų rinkimų akcija užmegsti? tautininkų ir LLRA pozicijos artimos. Šalčininkū savivaldybė buvo viena iš aktyvesnių referendume. Tad ateityje LLRA galėtų tapti Tautininkų Sąjungos koalicijų partnere.

 4. Rasa:

  Klausiate- kas toliau? Nieko naujo- Lietuvos išdavikų, vadinamų valdžia, ir jų suokalbininkų iš ES, suplanuota šliaužianti Lietuvos okupacija tęsis toliau…

  Beje, šiandien sužinojome labai daug.
  Lietuvoje gyvena 85 proc. vergų- paklusniai, nuolankiai laukiančių, kad už juos viską nuspręs valdžią užurpavusi Politinė Mafija. Nuspręs taip, kaip patogiau ir naudingiau tos pačios mafijos “chebrytei”, o ne Tautai. O jūs, vergai, šliaužkit tyliai ir nuolankiai iš paskos. Šliaužkit į Valstybės ir Tautos laidotuvių puotą. Jos pradžia – sausio 1-oji, dovana desertui – užsprangdinimas euru.

  Nuoširdžiausia pagarba Lietuvos patriotams, atėjusiems ir pasakiusiems TAIP.
  Labai panašu, kad mes, pasisakę TAIP, esame tokioje situacijoje, kai save galime prilyginti pokario rezistentams. O visiems, kurie dar vis nepraranda optimizmo “bundančia tauta”, siūlau prisiminti Lietuvos istoriją ir paskaičiuoti, po kelių dešimčių metų sulauksime naujo, tikro Tautos atgimimo… Jei dar Lietuvoje bus bent keli procentai lietuvių…

 5. Dude:

  Tokia graži mergaitė ta šviesiaplaukė, o tokias lempas šneka.

 6. Gytis:

  Komikai jus… Runkeliai mažiau raudokite, kad blogai gyventi, o dirbkite daugiau.

 7. aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą:

  aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą

 8. Amelija:

  VRK paskelbti referendumo dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 9, 47 ir 147 straipsnių pakeitimo balsavimo rezultatai: “taip” – 268 920 balsų (70,78% nuo dalyvavusių rinkėjų), “ne” – 100 249 balsai (26,39% nuo dalyvavusių rinkėjų). Taigi net tiek, kiek buvo surinkta parašų, neatsirado pritariančiųjų. Vadinasi, skelbtis tauta referendumo aistruoliams nėra pagrindo. Kadangi referendume apskritai dalyvavo 14,97% turinčių balsavimo teisę piliečių, tai pralošta juodai, ir nereikia ieškoti kaltų kitur, tik savo tarpe: sugalvojo genijai nesąmonę, naudingą oligarchams ir diskredituojančią Lietuvą, ir gavo atsakymą. Garbingi asmenys, jei viešai susimauna, tai bent jau pripažįsta klaidas ir kaltes. Ar to galima tikėtis? Palauksim…

 9. gaudy:

  Be reikalo čia per pūko tv referendumo iniciatoriai taip pat ir paulauskas per savo naktigonę save ramina ir guodžiasi kad tai laimėjimas. Deja tai saviapgaulė – iliuzija. Tai visiškas pralaimėjimas. Po šito referendumo drąsiai galima teigti jokios tautos nebėra, o gal ir nebuvo. Todėl nuo šiol rūpinsiuos tik savimi ir savo šeima ir kitiems tai patariu daryti.Po šio balsavimo, kad ir koks jis buvo galima apturėti naudos ir užsidirbti būten iš lietuvos žemės pardavimų kiniečiams bei gi rusams. Be to ir kalbos visokie klausimai atkrinta.

  • aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą:

   Abejingas yra pavojingas.
   Kiekvienas už save? Spjauni į Lietuvą? Blogai.
   *************************************************************************************************************************
   Referendumo pagrindinis tikslas buvo
   sutramdyti Lietuvą naikinančiosios bolševikinės gaujos savivalę.
   *************************************************************************************************************************
   Veikla Lietuvai išsaugoti tik prasidėjo. Neprapulk abejingumo klampynėj.

 10. gaudy:

  Po šio referendumo nutariau, kad reikia klausyti mūsų veislinių avinų ir visus rinkimus privalu boikotuoti. Tą ateity ir darysiu ir kitus agituosiu taip pat nedalyvauti. Vienas storas veislinis avinas, na tas su liemene, kuris banko šėrykloj tupi, sakė, kad moralė tai ne šio pasaulio dimensija, taigi reikia elgtis amoraliai, svarbu tik, kad būtų teisėta. O jei neišeina teisėtai reikia nusipirkti teisėtumą. Reikia klausyti veislinių avinų jie teisybę gutarina.

 11. Praregėjimas:

  Pritariu gaudy komentarams

 12. aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą:

  Referendumo skaičiai.
  Pavyzdingiausiųjų apylinkių gyventojų dešimtukas.

  vieta____________apylinkė____________rinkėjų skaičius_____dalyvavo_____
  1……..Klaipėdos miesto…62. Jūreivių…………………501…………466……..93,01 %
  2……..Šalčininkų rajono…31. Krakūnų………………..201…………124……..61,69 %
  3……..Biržų rajono………..31. Šukionių………………..273…………161……..58,97 %
  4……..Šilutės rajono………34. Pempiškių……………..121…………..61……..50,41 %
  5……..Šalčininkų rajono…32. Jurgelionių…………….267…………131……..49,06 %
  6……..Raseinių rajono……29. Steponkaimio…………153…………..73……..47,71 %
  7……..Vilniaus rajono……48. Mažųjų Lygainių……..378…………178……..47,09 %
  8……..Kupiškio rajono…..12. Migonių…………………177……………82……..46,33 %
  9……..Švenčionių rajono..16. Jakelių…………………..240………….111……..46,25 %
  10……Kretingos rajono…..25. Padvarių………………..213…………..98……..46,01 %

  Keturiose rinkiminėse apylinkėse referendumas įvyko.

 13. Atas:

  Prieš referendumą buvo panaudoti visi “valdžios” resursai.Tokie tad rezultatai.Nuomonė.

 14. Algimantas:

  Pagal rinkimų rezultatus-matyti,kad “pilietiškiausiai” nusiteikę yra Visagino gyventojai ,nes jie labiausiai boikatavo referendumą-taip kaip norėjo valdantieji ir opozicija.

  • aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą:

   Referendumo skaičiai.
   Lietuvai pavojingiausiųjų apylinkių dešimtukas.

   1. (4,52 %) Visagino 15-oji Ąžuoliuko
   2. (5,8 %) Visagino 6-ji Atžalyno
   3. (6,29 %) Elektrėnų 5-oji Ausieniškių
   4. (6,29 %) Vilniaus miesto 214-oji Pavilnionių
   5. (6,69 %) Visagino 16-oji Žiburio
   6. (6,81 %) Molėtų rajono 24-oji Verbiškių
   7. (6,81 %) Visagino 14-oji Gintarėlio
   8. (7,04 %) Visagino 4-oji Atgimimo
   9. (7,25 %) Trakų rajono 21-oji Rykantų
   10. (7,31 %) Vilniaus miesto 2-oji Gedimino

   Net penkios apylinkės vaizdingai parodo, kad rusams yra naudingas bolševikinės gaujos Landsbergio siūlymas išporceliuoti Lietuvos žemes užsieniečiams.

 15. Aldona:

  Negražu ir nemiela, kad lietuviai prarado pareigos jausmą. Jei yra suorganizuotas referendumas, tai kiekvieno pareiga dalyvauti referendume ir išreikšti savo nuomonę, niekas ten neprievartauja, kad žymėti “Taip” arba “NE”, tai kiekvieno laisva valia sprendžiama taikiu būdu. Gėdą turėtų pajusti kiekvienas ignoravęs referendumą. Daugelis balsavusių nesuprato tiksliai kaip reikia pasirinkti, jie laikydami pagrindiniu klausimu, kad nenori jog būtų parduodama žemė užsieniečiams ir ženklino “NE”, taip darydami savo pasirinkimo klaidą, nes tokiu atveju reikėjo ženklinti “Taip”. Tokie klausimai turėtų būti labai aiškiai nurodomi, iki rinkimų, kad nekiltų žmonėms abejonių. Čia jaučiasi didelis kai kurių valdžios atstovų piktnaudžiavimas ir sąmoningas žmonių klaidinimas.

 16. Lamatas:

  Iškart pabrėžiu, kad tai yra grynai mano nuomonė, ir jomis jokiu būdu nesiekiu kažkaip tai sumenkinti referendumo organizatorius . Atliktas tikrai didžiulis ir labai reikalingas darbas. Ačiū jiems .
  Bet vis dėlto , mano nuomone, pralaimėjimą buvo galima paversti laimėjimu . Gi politika yra menas susitarti . Pirmiausia pats keliamo klausymo apsunkinimas man kelia didelių abejonių .Gaunasi kažkaip „ moteriškai“ – noriu daug ir iš karto. Bet tai padarė referendumo tikslus mažiau suprantamus, gal netgi ,kai kam, prieštaringus. Tai tikrai atbaidė dalį potencialių balsuotojų . Bei sumažino erdvę manevrui. Jei buvo tikslas sustabdyti žemės išpardavimą , tai ir reikėjo jam susitelkti, paliekant kitas problemas ( o jų tikrai nemažai) ateičiai .
  Antra vertus, neblogai būtu pasisemti išminties , prisimenant himną, iš praeities . Lietuviai ne kartą pasiekė pergalę, prieš stipresnius priešus,laiku atsitraukdami ,kad suduoti lemiamą smūgį. Čia , manau, buvo panaši situacija . Žinant , o tai rodo kad ir Pankos straipsnis , kad referendumas bus pralaimėtas , gal geriau buvo , po „saugiklių“ priėmimo , atšaukti referendumą. Pateikiant tai kaip pergale , pasiekta kompromisų keliu Lietuvos labui . Nes iš tiesu , manau , kad nemaža dalis žmonių pasisakančių prieš žemės išpardavimą , nėra taip kategoriškai nusiteikusi –„ niekam ir niekada” . Dabar , pralaimėjus referendumą, ateityje bus dar sunkiau ką pasiekti . Dar didesnė dalis žmonių bus abejingi – „nieko nesigaus“.Iš kitos pusės , valdžia , pateikdama referendumo rezultatus kaip pasisakymą už žemės pardavimą` , su laiku gali panaikinti „saugiklius“. Dalį ,ar net visus . Ir remsis referendumo rezultatais . Atsieit tokia Tautos valia.

  • N:

   Nieko tas klausimų pavertimas vienu blogo nepadarė. Žmonės neatėjo balsuoti dėl valdžios mestų resursų ignoruoti, o kai to negalima išvengti, juodinti referendumą.

   • Lamatas:

    na taip žinoma -vėl kiti kalti . Ir valdžia , kad trukdė boikotavo . Ir tauta kad neatėjo , nebalsavo . Peršasi išvada – reikia keisti tautą, valdžia ir valstybę. O gal vis dėlto pamąstyti – kas ne taip padaryta. Kodėl nepavyko apeiti valdžios trukdymus, boikoto? Kodėl nepavyko atvesti Tautos prie urnų? Įtikinti balsuoti už? Betgi tai visų rinkimų ir referendumų pagrindas . Apeiti konkurentus , įtikinti rinkėjus. Kas nesugeba to padaryti , tam belieka ieškoti kaltų . Beje be perspektyvos ateityje .Tol kol nesupras – kažką darom ne taip .

    • N:

     Valdžios sistema su pinigais ir administraciniais resursais, žiniasklaida, pseudoelitas ir kapitalas iš vienos pusės PRIEŠ referendumą ir organizatoriai su minimaliais resursais, tiek žmogiškais, tiek ir finansiniais iš kitos pusės. Ką, neaišku? Todėl nereikia demagogijos varyti ir aiškinti, kad organizatoriai blogai ką darė iš esmės. Jie padarė ką galėjo, bet resursai riboti ir jėgos nevienodos. O tauta visuomet yra banda. Ilgai varant propagandą galima už bet ką įtikinti balsuoti. Net ir už pedofilijos įteisinimą. Kas jau kai kuriose Vakarų valstybėse pradedama daryti.

     • lamatas:

      negi mano parašyta kad blogai . Perskaityk dar kartą abu mano komentarus . Tik be pykčio . Tada gal pajėgsi suprasti kad norėjau pasakyti kad nenorintys ieško priežasčių ,o norintys – būdų kaip pasiekti .Mano nuomone , kaip tik visko pateisinimas priežastimis ir yra demagogija .Ir finansai ne tie ,ir valdžia ne tokia ir laikas ne tas . Ir Tauta visai niekam tikusi ( gal susirask geresnę- kam dėl tokios vargti). Tamstos paklausius belieka viską mesti ar net pasikarti.O gal geriau viską labai rimtai ir objektyviai permąstyti . Ir ruoštis ateičiai . Bet pergalėms, o ne pasiteisinimams .

      • N:

       Tai tu perskaityk mano, kas parašyta. O tavo rašliava kodėl referendumas neįvyko yra niekalas. Kartis aš niekada nesiūliau, bet lietuvių tauta pati savarankiškai iš susiklosčiusios padėties neišeis. Tik išorinės jėgos dar gali sudaryti tokias sąlygas, kad tauta išliktų. Jei tos jėgos bus nepalankios, ar jų neatsiras, tauta išnyks per ateinančius kelis dešimtmečius.

       • Lamatas:

        …” O tavo rašliava kodėl referendumas neįvyko yra niekalas.’…gal pateik konkrečiai .Ir kur mano parašyta kad siūlei kartis . Tai greičiau klausymas sau , skaitant tokį negatyvą. Bet netgi ne tai svarbiausia . Svarbu baigti bartis , koliotis ir imti galvoti ,tartis kaip keisti padėtį .Ir tai padaryti galime tik patys . Išorės jėgos tik paspartins mūsų išnykimą.

     • pritariu N:

      deja, lyginant referendumo iniciatoriu kuklias pastangas pagal turetas labai ribotas galimybes pries organizuota bolseviku blokada visais lygiais galima palyginti kaip atkaklias futbolo rungtynes Kretingos komanda pries Brazilijos rinktine… 0:28.

    • gaudy:

     Gerb. lamatai tie kurie neatėjo ir ale boikotavo nėra tauta tai yra suveršėjusi liaudis kurios paskirtis būti žaliava tautai. Taodėl reikia viską daryti, kad išsipildytų jų svajonė būti vergais. Reikia padėti visaip kaip,
     Referndumas nei pralaijmėjimas, nei laimėjimas. Šis referendumas geras tuo, kad parodė: tautos iš vis yra tik ape 400000 asmenų lietuvoj. Visi kiti suveršėjusi liaudis kuriem reikia dyžti kailį be atodairos ir nuolatos. Atiminėti teisėtu būdu turtą, pensijas ėdalą ir įvergovinti. Tada Veršių liaudis pati išdvės ir lietuvoj taps švariau, ir kviepuoti būs lengviau.

     • gaudy:

      Gerb. lamatai šis referendumas parodė, kad vistik pats svarbiausias dalykas yra rūpintis pirmiausiai savimi, savo būtimi, savęs tobulinimu ir isigelbėjimu ir tada kartu išsigelbės šimtai šalia esančių. Nereikia gelbėti liaudies ir tų kurių paskirtis – būti žaliava kitiems. Matyt tokia Aukščiausiojo raštinės valia. Šis referendumas buvo žinutė visiems, kurie manė prievartą išgelbėti visus, net nenorinčius būti išgelbėtais. Tą pastebėjimą priskiriu ir sau.

      • lamatas:

       Ai-ja- jai .Pyktis – blogas patarėjas ir niekur nenuves , nes atima gebėjimą mąstyti. O šiaip patarčiau dar kartą perskaityti kas parašyta mano komentaruose . Jei dar liko bent kiek mąstyklės , gal ką suprasi ir nusiraminsi. O Tauta ? Kokia jį bebūtu – ji mano Tauta . Ir ne jums ją terlioti . Nei landsbergiams , nei gaudžiams nei kam kitam tokia teisė nėra duota . P. s. turėk omeny kad Tamstos komentarai turi tikrojo fašizmo požymių . Tad nenustebk jei kai kas užduos labai rimtų klausymų .

       • gaudy:

        Lamatai kur čia matai fašizmą. Tik nereikia mūsų gązdinti. Ir nesigirk, kad nesiterlioji. Pasiskaityk savo tekstą ir pamatysi, ne tik terliojiesi, bet dar ir grąsini. Kažkokie fašizmai vaidenasi…

        • Lamatas:

         …..” nėra tauta tai yra suveršėjusi liaudis kurios paskirtis būti žaliava tautai.”…..”kuriem reikia dyžti kailį be atodairos ir nuolatos. Atiminėti teisėtu būdu turtą, pensijas ėdalą ir įvergovinti. Tada Veršių liaudis pati išdvės “…..” tų kurių paskirtis – būti žaliava kitiems. Matyt tokia Aukščiausiojo raštinės valia”……kas tai jei ne siūlymas represuoti už polinius isitikinimus , kaip ir jų neturėjimą. o tai ir yra fašizmo pošymis . O dabar pateikit kur aš kažkam grasinu ar terliojuosiu…. arba prisipažinkit sau kad esat melagis .

         • gaudy:

          ne gerbiamasis tai siūlymas nerepresuoti o siūlymas padėti liaudžiai įgyvendinti jų lūkesčius. Jei liaudis nori būti žaginama to neuždrausi. Jei nori atsikratyti savo turtu kuris užtikrina ir bendrą tavo kaip tautos dalies saugumą, neuždrausi jie vistiek save žudys ir netik bet statys į pavoju ir bendrapiliečius. Jei ginsi juos būsi apspjaudytas ir suniekintas ir dar fašizmu apkaltintas.Jei liaudis nori būti žaliava nuodėmė tuo nepasinaudoti, nes jau ir dabar tuo valdžiasnukiai veiskliniai avinai ir naudojasi. PVZ. atėmė pensinikams dalį pensijų, pagal jus gėris, o pagal mane fašizmas. Bet gi dalis tų pačių pensinikų pasakė kad tai labai gerai… pasisikolino valstybėsa vardu milijardu su 10 proc. palūkanų ir pasirodo iš to turėjo naudos prezidentė, nes įsigijo valstybinių obligacijų, o galėjo pasiskolinti už tris procentus. Čia pagal mane tikrasis fašizmas, o pagal tamsta tai gėris. Ir liaudis patvirtino, kad jai patinka kai ją žagina. Na o tokius kurie pasako gana užteks prievartauti Tautą ir imasi iniciatyvų kaip apriboti šitą savivale iššoka tokie lamatai ir mėgina suniekinti. O iniciatyva parduoti laisvai žemę kai didelė dalis žemės net negražintą ir konfiskuota, tai lamatai yra gėris, o mano nuomone tai fašizmas. O Čiumudanais išnešiota žemė tai pagal tave gėris, pagal mane tai fašizmas.

          • Lamatas:

           Betgi aš visada pasisakiau ir dabar pasisakau prieš žemės ,ir ne tik , išpardavimą , išsvaistymą. Iš visų čia Tamstos išvardintų blogybių aš nematau nė vienos kuriai aš asmeniškai pritarčiau .Išskyrus viena – nemanau kad tas negerovęs galima išspresti puolant vieni kitus .( Čia neturiu omeny politinių veikėjų bei parijų. )Priešingai tai glima pasiekti tik telkiantis , stengiantis suprasti vieni kitus , ieškant kelių sunkumams iveikti. O pyktis blogas patarėjas . Jis tik skatina dar didesnį pyktį .

          • gaudy:

           tai tada mes bendraminčiai… tik mano mintys kiek radikalesnės… Mano nuomone nereikia gelbėti tų kurie šito nenori štai pagrindinė mintis. Jei žmogus nori susinaikinti ar būti vergu, tai jis tai ir padarys ir jei norėsi jam padėti jis tai priims kaip prievartą. Vergu būti neuždrausti. Galima tik suteikti galimybę rinktis. O referendumas ir buvo ta galimybė. Ir atsakymas aiškus. Dauguma tenkina šita vergovinė padėtis. Sakydamas: “tokia Aukčiausiojo raštinės valia” norėjau pasakyti, kad kiekvienas asmuo ir kieviena Tauta turi savo misiją šiam pasauly ir kada misija nevykdoma siunčiamos žinutės (žmogui ligios, nelaimingi atsitikimai ir t.t., tautai karai, revoliucijos, tremtys ir t.t.) ir jei ir po to nedaromos išvados tai šitokie asmenys ir tautos nurašomi iškertami iš šio pasaulio… Pavyzdžių pilna. Nuo prūsų, indėnų , palestiniečių, ir t.t.

          • Lamatas:

           pasyvių žmonių visada buvo ir bus . Bet čia ir yra plitikos menas bent dalį jų ikalbinti atlikti savo pilietinę pareigą . Ir aš jų nelaikyčiau jų priešais . Priešai yr a tie , mano supratimu , kurie savo aktyviais veiksmais griauna valstybę .Tame tarpe ir apsimetantis savais , bet naikindami Valstybę iš vidaus . Prie tokių ,šiuo atveju,priskirčiau tuos kurie įkalbinėjo žmonęs nevykdyti savo pilietinių pareigų. Garsiausias pavardes , manau , pats puikiausiai žinai .

 17. one:

  Prašom nekaltinkite, čia nei vasaros, nei valdžios. Tikrai atostogauja ne visi. Be to ir orai prasti, tad dauguma sedėjo namie neturėdami ką veikti, tad laiko tikrai turėjo nueiti, jei būtų reikalas.
  Aš nėjau nes mano nuomonė nebuvo nei taip nei ne. Mano nuomonė buvo – šis referendumas tik iššvaistyti tautos pinigai demagogijai. Tad mano balsas buvo – šio nesusipratimo ignoravimas. manau ir daugelio tautiečių taip pat.

  • gaudy:

   Jei neėjai balsuoti esi veršis ir nesitrink čia prie tautos. Esi suveršėjusios liaudės dalis, kurie yra žaliava tautai. Jus reikia engti visais būdais atimti viską, pensijas, atlygį už darbą sumažinti iki tiek kad galėtumėt vieną dieną į mėnesį prasimaitinti, atimti ėdalą, ir priversti dvesiant giedoti veisliniams avinams padėkops giesmes. Po šito dalis atsibus, o kiti sėkmingai išdvės.

   • Amelija:

    Na ir piktumėlis Tamstos. Nepavydžiu namiškiams ir draugams…

    • gaudy:

     tu eik gheriau mokesčiuis susimoklėk, gyreisi gi kad sukčiauji…

     • Amelija:

      Mokesčiai mokami tvarkingai, sukčiauja tik sukčiai. Prie progos norėtųsi referendumo organizatorius paklausti, iš kur jie gavo tokią didžiulę pinigų sumą plakatams, organizaciniams reikalams ir kt. P. Šliužas į šį Z.Vaigausko klausimą neatsakė, pamekeno kas ant seilės užėjo. Jei VMI ir FNTT patkrins (o taip greičiausiai ir bus) lėšų šaltinius, gali būti įdomių faktų.

      • gaudy:

       amelyt tam yra prievolė pateikti nustatytos formos deklaracijas.Manau, kad iniciatyvinė grupė tai ir padarė. Na o dėl tamstos pajamų tai gerbiamoji esat žioploka pati komentaruose gyrėtės, kad esat valdinikė ir dar papildomai verslaujat. Tik va bėda ta, kad yra žmonių šiek tie žinančių valdinikų teises ir pareigas o pagal jas valdinikams gauti pajamų iš verslo draudžiama, išskyrus atlyginimą. Ir tos jūsų pagyros buvo pastebėtos tada kai jums nepritariantiems grąsinot susidorojimu.

 18. one:

  O kai Alkas transliuoja Puko TV demagogus tai žemiau nusiristi turbūt nebeįmanoma… Liūdna ir tiek.

 19. saul:

  Nuu juo.A kayp tuoliau gyveanti.Lytovcai nepalaike musu Dydziuojo Tautuos vado.Nuu neasamuone.Kas galejo pagalvoti,kad ateis balsuoti maziau zmuoniu,nei meas padyrbome parasu.Oj kayp negearai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė