Švietimo ir mokslo ministerija finansuos inovatyvias mokyklų idėjas (0)

smm.lt nuotr.

smm.lt nuotr.

Siekdama skatinti mokyklų iniciatyvas didesnį dėmesį skirti ugdymo kokybei, Švietimo ir mokslo ministerija skelbia pažangos projektų konkursą ir kviečia mokyklas teikti inovatyvias idėjas ir gauti finansavimą joms įgyvendinti.

„Mokyklų pažangos projektų konkursas skirtas iš pačių mokyklų kylančioms kokybės iniciatyvoms, todėl kviečiame gerų idėjų turinčias mokyklas pasinaudoti proga jas įgyvendinti. Tikimės, kad šis konkursas paskatins mokyklas aktyviai ieškoti būdų siekti geresnių ugdymo rezultatų ir aukštesnės kokybės“, –  sako švietimo ir mokslo viceministrė Genoveita Krasauskienė.Vienam ugdymo kokybės projektui įgyvendinti numatoma skirti nuo 10 iki 50 tūkst. litų. Šiemet pažangos idėjų konkursui iš viso numatoma pusė milijono litų.

Paraiškas finansavimo konkursui mokyklos kviečiamos teikti iki spalio 15 d. Švietimo ir mokslo ministro sudaryta komisija per 10 darbo dienų nuo paraiškos gavimo ją įvertins ir teiks sprendimą.
Tai bandomasis projektas, planuojama šiemet jį sėkmingai išbandžius tęsti panaudojant ES struktūrinių fondų finansavimą.

Daugiau informacijos apie konkursą galima rasti čia.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė