Referendumo dieną Migracijos valdyba rengia rinkėjų priėmimą (1)

A.Solomino (DELFI) nuotr.

A.Solomino (DELFI) nuotr.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Migracijos valdyba praneša organizuojanti interesantų priėmimą privalomojo referendumo dieną. Šių metų birželio 29 d. Migracijos valdyba priims galiojančio asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančio dokumento neturinčius ir dėl to privalomajame referendume dalyvauti negalinčius asmenys.

Vykstant rinkimams, referendumams, kaskart atsiranda žmonių, kurie negali juose dalyvauti, nes neturi galiojančio asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančio dokumento. Atsižvelgdama į darbo patirtį ir netikėtų situacijų patyrusių žmonių pastabas, Migracijos valdyba dirbs ir šio, privalomojo referendumo dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 9, 47 ir 147 straipsnių pakeitimo, dieną. Tačiau trumpiau nei įprasta – nuo 9-os iki 13-os valandos – ir teiks tik būtiniausias paslaugas. Dėl kokių nors priežasčių praradusiems asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą bus išduodamas laikinasis pažymėjimas. Jis yra skirtas patvirtinti Lietuvos Respublikos piliečio asmens tapatybę ir pilietybę ir referendumo dieną atstos pasą ar asmens tapatybės kortelę. Laikinasis pažymėjimas galioja ne ilgiau kaip vieną mėnesį nuo išdavimo dienos, išduodamas tik pateikus prašymą įgyti naują asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą ir sumokėjus (arba pateikus mokėjimo kvitą) nurodytą sumą už pasirinktojo dokumento išdavimą. Birželio 29-ąją Migracijos valdyboje taip pat bus galima atsiimti anksčiau užsakytą ir jau pagamintą asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą. Užsieniečių reikalų skyrius nedirbs, nebus teikiamos paslaugos ir Lietuvos Respublikos pilietybės klausimais.

Privalomojo referendumo dieną nuo 9 val. iki 13 val. dirbs ir Vilniaus aps. VPK Širvintų rajono policijos komisariato Migracijos poskyris (Širvintos, Vilniaus g. 39).

Pageidaujantieji spėti iki numatytos referendumo dienos įsigyti naujus dokumentus, kviečiami kuo greičiau apsilankyti Migracijos valdyboje Vilniuje, Naugarduko g. 100 arba kitame migracijos tarnybos padalinyje. Migracijos valdybos interesantai aptarnaujami: pirmadieniais ir trečiadieniais – 7.30-16.00, antradieniais ir ketvirtadieniais – 7.30-18.00, penktadieniais – 7.30-14.45. Birželio 23 d., Joninių šventės išvakarėse, interesantai bus priimami iki 15 valandos, 24 d., kaip ir kitos valstybės įstaigos, Migracijos valdyba nedirbs.

Migracijos valdyba taip pat primena, jog įsigyti asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančius dokumentus čia gali visi asmenys, nepriklausomai nuo deklaruotos gyvenamosios vietos.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė