Kultūros naktį švęskime su Lietuvos kariuomene (0)

kam.lt nuotr.

kam.lt nuotr.

Birželio 20 d. Krašto apsaugos ministerija kviečia visus švęsti Vilniaus kultūros nakties festivalį kartu su Lietuvos kariuomene. Lankytojai turės išskirtinę progą laisvai patekti į istorinę Krašto apsaugos ministerijos Baltąją salę, pamatyti nuo praeivių akių paslėptą vidinį pastato kiemelį.

Renginio metu gyvai gros ir susirinkusiems nuotaiką praskaidrins Krašto apsaugos savanorių pajėgų bigbendas, Lietuvos kariuomenės orkestras, Grigiškių meno mokyklos muzikinės grupė,  gitaristė Rimantė Paškevičiūtė iš Šaulių sąjungos. Taip pat tango, sambos ir salsos ritmu suksis kariūnų šokių būrelis „Šokte marš!“.

Po muzikinės programos užsukę svečiai galės išbandyti Lietuvos kariuomenės naudojamus XIV a. riterių šarvus ir šiuolaikinius modernius ginklus ir ekipuotę, peržiūrėti fotografo Vidmanto Balkūno parengtą fotodienoraštį apie Bazinius karinius mokymus, veiks geriausių karinių nuotraukų paroda, o drąsiausiųjų veidai bus išdažomi maskuojamaisiais dažais.

Muzikinius pasirodymus išgirsite:

18.00/19.00/20.00 val. Krašto apsaugos ministerijos aikštėje,

18.30/19.30/20.30 val. istorinėje Krašto apsaugos ministerijos Baltojoje salėje ir vidiniame kiemelyje.

Durys bus atveriamos nuo 18 iki 22 valandos.

Renginio vieta – Krašto apsaugos ministerijos Baltoji salė ir vidinis kiemelis, Totorių g. 25 (įėjimas iš Benediktinių g. pusės).

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė