L.Tapinui bus įteiktas Kultūros ministerijos Garbės ženklas (0)

L.Tapinas | delfi.lt nuotr.

L.Tapinas | delfi.lt nuotr.

Birželio 20 dieną Kultūros ministerijoje bus pagerbtas žurnalistas, publicistas, visuomenės veikėjas Laimonas Tapinasministras Šarūnas Birutis jam įteiks garbės ženklą „Nešk savo šviesą ir tikėk“, pranešė ministerija.

Aukščiausias Kultūros ministerijos apdovanojimas žurnalistui skirtas „už Lietuvos kultūrai įžiebtas idėjas ir iniciatyvas, inspiruojančias bendruomenę pozityviai veiklai, asmeninę poziciją ir atsakomybę, kuriant kultūrinę ir dvasinę aplinką“.

L. Tapinas yra dirbęs laikraščio „Sportas“, žurnalo „Švyturys“ korespondentu. Nuo 1971 metų jis dėstė Vilniaus universitete, 1984-1991 metais buvo Radijo ir televizijos žurnalistikos katedros vedėjas, 1990-1992 metais vadovavo Lietuvos radijo ir televizijos valdybai, 1992-1995metais ėjo LRT generalinio direktoriaus pareigas.

L. Tapino iniciatyva Vilniaus universitete (VU) įsteigtas Žurnalistikos institutas, jis dalyvavo steigiant VU Komunikacijos fakultetą. 1995 metais L.Tapinas įkūrė Lietuvos žurnalistikos centrą, buvo jo direktorius. 1996-1998 metais jis buvo Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos pirmininkas.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė