Žolelių galia Aukštaitijos nacionaliniame parke (0)

kevingong.com nuotr.

kevingong.com nuotr.

Birželio 14 d. Aukštaitijos nacionalinis parkas kviečia į pamoką „Žolelių galia“. Bus mokoma pažinti vaistinius augalus, sužinoti kokiomis žolelėmis kokius negalavimus galima gydyti.

Artėjant vienai gražiausių vasarvidžio švenčių – Rasoms, vasaros laukai ir pievos išsiskleidžia margaspalviais gėlių žiedais, sukaupdamos žolelėse visą žemės duodamą gyvastį ir dovanodama ją visiems, kas tik netingi prie tų žolynų pasilenkti…

Senoliai sako, kad iki Rasų surinktos žolelės trigubai priduoda sveikatos, o Rasų naktį nuskintos išvis stebuklingų galių turi. Tik ne visi mes tas sveikatos žoleles pažįstam ir jų stebuklingas galias išmanom.

Belaukiant Rasų, kviečiam apsilankyti Kaltanėnuose, susipažinti su žolelių galių žinove Rasa Breidokiene, kartu su ja pakupoliauti, su vaistingosiomis žolelėmis susipažinti, jų arbatų išsivirti ir paragauti, o gal ir sveikatai pastiprinti patarimą gauti.

Šis renginys papildo Aukštaitijos nacionalinio parko jubiliejinių renginių ciklą.

Kviečiami norintieji susitikti birželio 14 d. 11 val. Kaltanėnų miestelyje (Švenčionių r.), aikštelėje prie bažnyčios. Norintys dalyvauti prašomi iš anksto registruotis telefonu (8 386) 47478 arba el.paštu info@anp.lt

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė