Energetikos ministras J.Neverovičius nesako ką konkrečiai keis savo komandoje (0)

J.Neverovičius

J.Neverovičius

Energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius po susitikimo su šalies prezidente Dalia Grybauskaite tikina, kad yra pasirengęs stiprinti ministerijos komandą, tačiau nesako, ar nušalins kurį nors viceministrą.

„Ministerija ir mano komanda visada yra pasiruošusi stiprinti savo gebėjimus, stiprinti kompetencijas, tai, kai ateis tam tinkamas laikas, įvertinsime visas aplinkybes ir priimsime sprendimus, kurie įgalintų mus dar geriau dirbti“, – pirmadienį žurnalistams sakė J. Neverovičius.

Paklaustas, ar Darbo partija sutiktų keisti savo deleguotą viceministrę Žydrūnę Juodkienę, J. Neverovičius sakė, kad tikrai nenorintis diskutuoti konkrečių atvejų, konkrečių pavyzdžių, galintis tik deklaruoti, kad iš jo pusės gali būti tik toks matymas, kad jis sustiprinsiąs savo komandą.

Susitikime Prezidentė pabrėžė, kad pagrindinė problema energetikos sektoriuje šiuo metu yra šilumos ūkio pertvarka. Nors Vyriausybė jau dirba 19 mėnesių, iki šiol neparengta Nacionalinė šilumos ūkio plėtros programa.

„Energetikos sektorius turi būti tvarkomas ypatingai skaidriai. Ministerija turi užtikrinti, kad šilumos ūkyje priimami sprendimai tarnautų Lietuvos žmonėms, o ne oligarchams. Dėl to, kad nėra parengta nacionalinė šilumos ūkio plėtros programa, negalime panaudoti ES lėšų ir sumažinti šilumos ir elektros kainų žmonėms. Ši programa turi būti kuo greičiau priimta ir įgyvendinta“, – sakė Prezidentė.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė