Česlovo Kudabos premija paskirta „Žaliojo pasaulio“ leidėjui ir redaktoriui A.Uktveriui (0)

A. Uktveris, savaitraščio „Žaliasis pasaulis“ redaktorius | lgt.lt nuotr.

A. Uktveris, savaitraščio „Žaliasis pasaulis“ redaktorius | lgt.lt nuotr.

Tradiciškai per iškilmingą Pasaulinės aplinkos dienos minėjimą šiandien bus įteikta prestižinė Česlovo Kudabos premija. Šią kas dveji metai skiriamą premiją Aplinkos ministerija yra įsteigusi visuomenės atstovams už išskirtinius nuopelnus aplinkosaugai.

Šiemet iš dešimties pasiūlytų kandidatų laurus pelnė žinomas aplinkosaugos idėjų puoselėtojas ir skleidėjas, talentinga plunksna gamtai ištikimai tarnaujantis žurnalistas, savaitraščio „Žaliasis pasaulis“ leidėjas ir redaktorius Augustas Uktveris.

Iš Klaipėdos krašto kilęs 57 metų Augustas Uktveris šį savaitraštį leidžia nuo 1993 metų. Kad nekomercinis, aplinkosaugai skirtas leidinys gyvuoja jau daugiau kaip du dešimtmečius – tik „idėjinio“ jo redaktoriaus nuolatinių ir atkaklių pastangų vaisius.

Ketvirtadieniais skaitytojus pasiekiantis „Žaliasis pasaulis“ itin daug dėmesio skiria jaunajai kartai. Redakcija nuolat bendrauja su daugeliu šalies mokyklų, skelbia fotografijų, rašinių konkursus moksleiviams. Laikraštyje skelbiami straipsniai apie jaunosios kartos gamtotyrinę veiklą, spausdinami pedagogų ir moksleivių rašiniai. Vieni aktyviausių redakcijos talkininkų – jaunieji miško bičiuliai.

Ilgametė nuoširdi draugystė „Žaliąjį pasaulį“ sieja ne tik su mokymo ir mokslo įstaigomis, bet ir su visa aplinkosaugininkų bendruomene.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė