Susirinko šeimos ir šeimynos iš visos Lietuvos (1)

Šeimų šventė | organizatorių nuotr.

Šeimų šventė | organizatorių nuotr.

Gegužės 31 d., į Visuomenės harmonizavimo parką susirinkusios šeimos ir šeimynos iš visos Lietuvos spindėjo šypsenomis ir gera nuotaika – čia vyko tradicija tapusi Šeimų ir šeimynų šventė.

„Didžiuojuosi, kad tokia graži šventė, globojama Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, vyksta jau ketvirtus metus, kad kiekviena šeima ir šeimyna, kiekvienas jos narys čia randa įdomios veiklos, o mažieji nepaliauja juoktis ir šypsotis. Tikiuosi, jog ši tradicija tęsis toliau, ir visos Lietuvos šeimos čia rinksis dar ilgai,“ – sveikindama šeimas ir šeimynas sakė ministrė.

Šiemet šventėje prasidėjo ir nauja graži tradicija – buvo pradėtas sodinti šeimų ąžuolų parkas, kuriame 100 užsiregistravusių šeimų sodino savo vardinius šeimos ąžuoliukus. Ministrė dėkojo prie šios iniciatyvos prisidėjusioms šeimoms ir įteikė padėkas. „Tikiuosi, kad Jūsų sodinukas užaugs tvirtu ąžuolu, o Jūsų šeima visada bus vieninga ir darni“, – kalbėjo ji.

Šventėje buvo išrinktos ir apdovanotos 6 labiausiai pasižymėjusios šeimos – sportiškiausią, aktyviausią, kūrybiškiausią, populiariausią, gausiausią šeimas bei sparčiausių gudruolių šeimyną, laimėjusią orientacines varžybas, sveikinusi ministrė džiaugėsi, kad šeimos aktyviai dalyvauja rungtyse ir nebijo jokių iššūkių.

Vienas pagrindinių Šeimų šventės atributų yra gėrį nešantys aitvarai, todėl norintys svečiai specialiose dirbtuvėse patys gamino pačius gražiausius bei aukščiausiai kylančius aitvarus, kuriuos į dangų leido kartu su profesionalais. Šeimų šventė tęsėsi visą dieną, čia vyko įvairūs užsiėmimai ir pramogos, sporto rungtys ir kūrybinės dirbtuvėlės. Scenoje jau nuo ryto netilo dainos ir folklorinių Lietuvos ansamblių pasirodymai, o antroje dienos pusėje šventės dalyvius džiugino viso Lietuvos pop žvaigždyno koncertas.

Kategorijos: Kultūra, Pilietinė visuomenė, Šventės, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė