Šeštadienį Valdovų rūmuose tėčių laukia dovana (1)

lt.wikipedija.org nuotr.

lt.wikipedija.org nuotr.

Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai visus tėčius sveikina su artėjančia Tėvo diena. 2014 m. gegužės 31 d., šeštadienį, tėčiai, su nepilnamečiais vaikais atėję apžiūrėti Valdovų rūmuose įrengtų ekspozicijų, bilietą galės įsigyti su 100 proc. nuolaida.

„Pastaruoju metu populiarėjančios tėvystės atostogos rodo, kad tėveliai, kaip ir mamos, nori kuo daugiau laiko praleisti su savo vaikais. Lietuvoje apskritai juntami teigiami pokyčiai: šeimos su vaikais siekia vis daugiau laiko praleisti drauge, ieško patrauklesnių kultūrinio laisvalaikio formų bei erdvių. Tad siūlydami šeimoms Tėvo dieną pasitikti ypatingai, maloniai kviečiame apsilankyti Valdovų rūmų muziejuje. Tuo siekiame tėvams ir jų vaikams dovanoti ne tik daug turiningo laisvalaikio įspūdžių, bet ir buvimo kartu, bendravimo džiaugsmo“, – teigia Valdovų rūmų muziejaus direktoriaus pavaduotoja dr. Jolanta Karpavičienė.

Valdovų rūmų muziejuje tėčiai su nepilnamečiais vaikais galės nemokamai aplankyti dvi nuolatines ekspozicijas, pristatančias unikalų archeologinį paveldą ir atspindinčias istorinės rezidencijos funkcijas, bei unikalią parodą „Vytautas Didysis su Ona ir kiti Europos valdovai XVI a. pradžios akvarelėse“. Bus galima susipažinti su unikaliais radiniais, rūmų raidos maketais, ikonografine medžiaga ir tekstiniais komentarais, vėlyvosios gotikos, renesanso ir ankstyvojo baroko reprezentaciniais interjerais ir kt.

Pirmąjį birželio sekmadienį minima Tėvo diena yra valstybinė šventė, todėl Valdovų rūmų muziejus šią dieną mini anksčiau, – gegužės 31 d., šeštadienį, o birželio 1 d., sekmadienį, muziejus nedirbs.

Praėjusių metų liepos mėnesį vartus atvėrusius Valdovų rūmus jau aplankė daugiau kaip 260 tūkst. lankytojų. Muziejus lankytojus priima kasdien, išskyrus pirmadienius ir valstybinių švenčių dienas.

Darbo dienomis muziejus atviras nuo 11 iki 18 val., šeštadieniais ir sekmadieniais – nuo 11 iki 16 val. Bilietų kasos uždaromos likus vienai valandai iki darbo laiko pabaigos.

Bilieto kaina suaugusiesiems – 10 litų, moksleiviams, studentams ir senjorams – 5 litai, neįgalieji ir vaikai iki 7 metų įleidžiami nemokamai, taip pat taikomos įvairios nuolaidos pavieniams asmenims ir šeimoms.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė