Vilniaus Rotušės aikštėje F. Šopeną gros vienas žymiausių lenkų kompozitorių (0)

Lešekas Možderis | culture.pl nuotr.

Lešekas Možderis | culture.pl nuotr.

Gegužės 31 d. 19 val., koncertine erdve pavirtusi Rotušės aikštė skambės nuo kompozitoriaus F. Šopeno kompozicijų, kurių interpretacijoms visame pasaulyje žinomi Lenkijos  muzikantai suteiks  naują skambesį – išgirsime ne tik klasikinio atlikimo, tačiau ir roko bei džiazo atspalvius.

Koncerto klausytojai turės unikalią galimybę išgirsti pasaulinio garso pianistą Lešeką Možderį (Leszek Możdżer), kuris bendradarbiavęs su  tokiais atlikėjais, kaip Davidas Gilmouras, Nana Vaskoncelos, Markus Mileris, Džonas Skofildas (Johna Scofield), Tomašas Stadko (Tomasz StaDko) bei daugybe kitų. Scenoje pasirodys ir kiti garsūs Lenkijos muzikantai: Karolis Radzivonovičius,  koncertavęs su žymiausiais pasaulio orkestrais geriausiose pasaulio salėse, vakarą pradės su „Fantaisie-Impromptu cis- moll op. 66“, džiazo interpretacijas žiūrovams pateiks pripažinta vokalistė Anna SerafiDska, o gitarų garsais publiką stebins žinomi atlikėjai – Jacek Kr￳lik, taip pat vienas iš projekto sumanytojų,  kompozitorius, aranžuotojas, tekstų autorius, buvęs lenkų grupės „Perfect“ gitaristas Ryčardas Sygitovičius. Muzikos garsus palydės ir plačiai išgarsėjusios šokio grupės, atlikusios savo programas didžiausiuose teatruose, „Folies Dance Company“ pasirodymas.

Projektas „Rock Loves Chopin“ pirmą kartą buvo pristatytas Frideriko Šopeno 200-ųjų gimimo metinių proga.  2010 m. „Rock Loves Chopin“  jau buvo surengtas tokiose įspūdingose vietovėse,  kaip Didžioji kinų siena, Gizos piramidės, „El Cervantino“ festivalyje Meksikoje,  Bolotnajos aikštėje Maskvoje bei Admiralspalast teatre Berlyne.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė