AGATA kviečia į septintąją meistriškumo stovyklą jauniems atlikėjams „AGATA Langai“ (0)

AGATA LANGAINuo 2008 m. asociacija AGATA organizuoja jaunųjų atlikėjų meistriškumo stovyklas, kuriuose  dalyvavo apie du šimtus gabiausių jaunųjų muzikos atlikėjų ir kūrėjų. Su jais dirbo visas būrys Lietuvos scenos profesionalų, kurie perdavė savo žinias, meilę kokybiškai muzikai ir nacionalinei kultūrai.

„Stovykla puikiai sujungia AGATA išsikeltus tikslus – puoselėti nacionalinį turinį ir skatinti jaunuosius šalies atlikėjus. Pastarųjų metų darbas davė vaisių, dauguma jaunųjų atlikėjų dalyvavę AGATA stovyklose, pasuko profesionalios muzikos keliu ir džiugina savo kūryba. Siekdami gabiausius jaunuolius pakviesti ne tik į vasaros stovyklą, bet į ištisus metus truksiančius tobulėjimo kursus, plečiame veiklą Lietuvos regionuose, kur įkursime meistriškumo klases – „AGATA Langus“ – teigia asociacijos AGATA direktorė Agnė Masalskytė.

„AGATA Langai“ suteiks galimybę nuosekliau dirbti su gabiais jaunaisiais atlikėjais. Pasitelkiant muzikinį ir scenos lavinimą, kas mėnesį „AGATA languose“ bus ugdomi jaunuolių kūrybos, muzikiniai, meistriškumo, improvizavimo gebėjimai.

Atrinkti dalyviai net aštuonis mėnesius rinksis į „AGATA Langų“ klases Lietuvos regionuose – Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Klaipėdos. Kiekviena klasė turės savo pastovius mokytojus – kompozitorių Andrių Kulikauską, pianistą Arną Mikalkėną, saksofonistą Remigijų Rančį ir muzikos pedagogą Liną Šviriną.

„AGATA Langai“ dalyviams suteiks socialinės ir kultūrinės brandos pagrindus, padės laisvai skleisti savo muzikinę individualybę, skatins gerbti pamatines vertybes ir lietuvių kalbą. Kas mėnesį dalyvių lauks susitikimai ir užsiėmimai su „AGATA Langų“ mokytojais bei kviestiniais Lietuvos ir užsienio muzikos scenos profesionalais. Pirmieji užsiėmimai vyks jau šių metų liepos mėnesį.

Dalyvavimas „AGATA Languose“ yra nemokamas.

Atrankoje kviečiami dalyvauti visi kuriantys, dainuojantys ar muzikuojantys 15-20 metų amžiaus jaunuoliai iš visos Lietuvos. Norintys dalyvauti kviečiami iki birželio 20 d. užpildyti elektroninę anketą, kurią rasite čia. Dalyviai bus atrinkti vertinant jų muzikinius sugebėjimus, turimus įgūdžius ir motyvaciją. Įveikę pirmą atrankos etapą, dalyviai bus pakviesti į perklausas, kurios vyks birželio 21 d. – liepos 1d. dienomis Lietuvos regionuose.

„AGATA Langus“ jauniesiems talentams organizuoja jau 15 metų atlikėjams ir fonogramų gamintojams atstovaujanti Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA. 2014 m. veikla dalinai finansuojamas iš Kultūros ministerijos Kūrybinės veiklos programos lėšų.

Papildoma informacija teikiama elektroniniu paštu atranka@agata.lt arba telefonu 8 607 90136.

Ankstesnių stovyklos dalyvių sėkmės istorijos:

Tadas Vinokuras:

httpv://youtu.be/D9rVNPEdSyA

Eglė Petrošiūtė:

 httpv://youtu.be/oVw0y19iDNI

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė