Laisvės alėją nuklojo 2 tūkst. pakabų su plakatais, raginančiais „padžiauti uniformą“ (video) (2)

Rengėjų nuotr.

Rengėjų nuotr.

Ankstų gegužės 20-osios rytą Kauno Laisvės alėją papuošė 2 tūkst. pakabų su plakatais, raginančiais „padžiauti uniformas“ ir gegužės 21 d. apsilankyti renginyje „Nuotykių diena su KTU“.

„Santakos“ slėnyje vyksiančiame renginyje bus pasiūlytas išskirtinių intelektualių pramogų kompleksas, o moksleiviai, kuriems rūpi ne tik žaidimai, bet ir mokslas, turės galimybę per interaktyvias pramogas ir praktinius užsiėmimus susipažinti su Kauno technologijos universiteto (KTU) fakultetais.

Moksleiviai galės išbandyti mobiliųjų programėlių kūrimą, sužinoti kaip tapti geriausiu lietuvišku renginių vedėjumi, nuotoliniu pultu valdoma mašinėle pabandyti įveikti verslo kelią, išbandyti 3 matmenų spausdintuvą ir patirti dar daug kitų nuotykių.

KTU parengė pramogų pačiam įvairiausiam skoniui. „Santakos“ slėnio prieigose visų parodos lankytojų ir dalyvių lauks KTU roko grupės koncertas, laisvalaikio zona, o mėgstantys aktyvias pramogas galės patirti tikrą nesvarumo būseną, išbandyti „Bumping Balls“ imtynes, paragauti skystame azote „virtų“ sausainių. Patys drąsiausi galės išbandyti katapultą, kuri iššaus drąsuolius į 20 metrų aukštį ir leis apžvelgti KTU studentų miestelį iš paukščio skrydžio.

„Santakos“ slėnyje tą pačią dieną vyks ir kasmetinė jaunųjų mokslininkų paroda-konkursas. Čia jaunieji išradėjai, „Nuotykių dienos su KTU“ dalyviai galės pasisemti idėjų moksliniams nuotykiams.

„Tai bus išskirtinis nemokamas renginys moksleiviams, kuriame puikiai derės mokslas ir pramogos, o lankytojai praleis įspūdingą nuotykių dieną“, –  teigia rengėjai ir ragina visus čiupti pakabą, „padžiauti uniformą“ ir apsilankyti „Nuotykių dienoje su KTU“.

httpv://youtu.be/tHmvNvcsJwo

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė