Seimo narys P.Gražulis kviečia LRT vadovą pasiaiškinti (3)

P.Gražulis | Delfi.lt, J.Markevičiaus nuotr.

P.Gražulis | Delfi.lt, J.Markevičiaus nuotr.

Remdamasis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsniu, Seimo narys Petras Gražulis pakvietė į artimiausią plenarinį posėdį Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos generalinį direktorių Audrių Siaurusevičių, kuris turės atsakyti į jam pateiktus klausimus:

1.      Kodėl „Eurovizijos“ metu barzdotojo transvestito iš Austrijos Končitos Vurst (Conchita Wurst) pasirodymas nebuvo pažymėtas atsižvelgiant į Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatyme nustatytą reglamentavimą?

2.      Kaip barzdotojo transvestito iš Austrijos Končitos Vurst transliavimas per LRT puoselėja nacionalinę kultūrą, tautinę savigarbą, stiprina tautos tapatybę?

3.      Kokią reikšmę „Eurovizijos“ komisijos, kuri skyrė pirmą vietą barzdotajam transvestitui iš Austrijos, sudarymui turėjo LRT direktorius?

4.      Ar Lietuvos visuomenę ir išeiviją telkiančiam, atsakingam, patikimam ir moderniam visuomeniniam transliuotojui, kuris nuo 2015 m. sausio 1 d. bus išlaikomas tik iš valstybės biudžeto, pridera niekinti Lietuvos Respublikos Konstitucijoje įtvirtintas vertybes?

„Nacionalinis transliuotojas turi laikytis įstatymų nustatytos tvarkos ir negali sau leisti barzdotojo hibrido iš Austrijos Končitos Vurst transliuoti neatsižvelgdamas į teisės aktuose numatytą reglamentavimą. Man yra nesuprantama, kaip LRT televizijos sudaryta komisija, kuri turi stiprinti tautinę savigarbą ir stiprinti tautos tapatybę, skiria aukščiausius įvertinimus barzdotajam padarui iš Austrijos“, – pažymėjo Seimo narys P. Gražulis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

3 komentarai

 1. Kažin:

  Pagal pavaldumą reikia kviesti ne Siaurusevičių, bet pirmiausiai LRT Tarybą, kuriai jis yra tiesiogiai pavaldus ir paprašyti paaiškinti kodėl ši dėl to jam nekelia drausminės atsakomybės bylos.
  Paaiškinimas, čia bus paprastas, kad už tai kas rodoma transliacijos metu LRT nėra atsakinga.
  Iš tikrųjų tokio daininko balse buvo juntamas kažkas nei šis, nei tas, keliantis šleikštulio jausmą…
  Beje, tuo galimai buvo įvykdytos pačios tikriausios patyčios iš žmogus TV žiūrovo…

 2. aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą:

  Birželio 29 dieną referendumas – Tautos valia.
  Petras Gražulis galėtų padrebinti LRT, kad kiekvieną dieną kviestų visus žmones į referendumą. Juk referendumas yra tikras, jei apie tai žino visi visi.

 3. aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą:

  Gražulis žaidžia su gėjais, kai tuo pat metu LIETUVOS ŽEMĖ porceliuojama svetimšaliams. Labai blogai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė