Kviečiama pranešti apie neteisėtas tvoras paežerėse (audio) (0)

Alkas.lt, R.Balkutės nuotr.

Alkas.lt, R.Balkutės nuotr.

Aplinkos ministras Valentinas Mazuronis radijo stoties „Laisvoji banga“ eteryje teigė, kad ministerija, pasitelkusi į pagalbą daugiau nei 130 vandens ir sausumos inspektorių, jau apžiūrėjo daugiau nei 600 km vandens telkinių pakrančių. Pasak jo, ministerijai gegužės 1-ąją paskelbus karą paežerėse nelegaliai išdygusioms tvoroms ir įvykdžius pirmąjį akcijos „Tvora“ reidą, daugelis nelegalių tvorų yra nugriautos.

Neatsirado norinčių mokėti baudos – po 500 litų per mėnesį už metrą nelegalios tvoros. Geranoriškai tvoras išardė net neteisėtomis užtvaromis pagarsėję Margio ežero valdų savininkai.

„Laisvosios bangos“ eteryje ministras priminė, kad pastebėjus tvoras, kurios gali būti vandens apsauginėje zonoje ir trukdo apeiti vandens telkinį, reikia skambinti ir pranešti telefonu (5) 273 2995. Patartina nurodyti konkrečius miesto – gyvenvietės duomenis, vandens telkinio pavadinimą, tvoros atstumą nuo vandens ir skambinusio asmens telefono numerį, kad esant reikalui, pranešimas būtų patikslintas.

„Šūkis labai paprastas – laikas sugrąžinti neteisėtai užgrobtas pakrantes visiems Lietuvos piliečiams“, – sakė aplinkos ministras V. Mazuronis „Laisvajai bangai“.

***

Klausykite viso „Laisvosios bangos“ radijo laidos „Ant bangos“ rubrikos „VIP ložė“ 2014-05-06 d. garso įrašo:

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė