Naujo albumo gimimui besirengianti A. Smilgevičiūtė: „Su buitimi susigyvenau“ (0)

Aistė Smilgevičiūtė | asmeninio archyvo nuotr.

Aistė Smilgevičiūtė | asmeninio archyvo nuotr.

Savito balso ir stiliaus dainininkė Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ 2014-uosius pašventė darbui įrašų studijoje. Gegužės 15-ąją naujų dainų pristatymą Kaune, laisvalaikio namuose „Nautilus“ rengianti atlikėja tikisi, jog suplanuotus darbus pavyks pabaigti dar šįmet.

„Tai jau būtų daug, jei sugebėtume šįmet išleisti naują, kokybišką albumą!“, – apie kūrybinius planus pasakoja A. Smilgevičiūtė.

Kaip ir iki šiol, taip ir gimsiančiame albume skambės jos bei kartu koncertuojančio vyro Roko Radzevičiaus parašytos dainos.

„Tik šįsyk mūsų kūrybos rinkinys neturės vienos aiškios temos ar dedikacijos. Tai bus tarsi albumo „Povandeninės kronikos“ tęsinys“, – sakė atlikėja.

Ne vieną dainą, kuri skambės būsimame kompaktiniame diske, A. Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ pirmą kartą sudainuos būtent Kaune.

„Apie ką jos? Apie tapatybės paieškas, kelionę į save. Nes kuo toliau, tuo aiškiau supranti, kad negali būti neapsisprendęs ir privalai turėti poziciją. Man pastaruosius metus neteko priimti jokių radikalių asmeninių sprendimų. Lūžiai įvyko praeityje ir dabar viskas paprasčiau. Su buitimi susigyvenau“, – atviravo A. Smilgevičiūtė.

Dainininkė, paklausta apie įprastą savo dienotvarkę, su šypsena sakė visą rytą praleidžianti padavinėdama pusryčius!

„Kol suruošiu tris sūnus ir pietų metas ateina!”, – nuoširdžiai pasakojo A. Smilgevičiūtė, su vyru Roku auginanti trylikametį Rapolą, devynmetį Ugnių ir pustrečių metų Eivydą.

Vyresnėliai, nors besimokantys muzikos, kol kas tėvų pėdomis žengti neketina.

„Rapolas šįmet B. Dvariono muzikos mokykloje baigia savo muzikinę karjerą. Kol kas jos tęsti neketina ir svajoja mokytis šokti. Na, o Eivydas praėjusį savaitgalį pirmą kartą „užgrojo”. Pasirinktu instrumentu tapo kirvio kotas. Paklausiau jo, ar groja gitara, o sūnus atsakė – „Ne. Kirviu”, – juokdamasi kelių dienų senumo įvykius prisiminė dainininkė.

Kategorijos: Kultūra, Menas, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė