Švietimo ir mokslo ministras paragino moksleivius nepraleisti progos pasinaudoti rinkimų teise (2)

smm.lt nuotr.

smm.lt nuotr.

Atėjus Lietuvos Respublikos Prezidento ir artėjant Europos Parlamento rinkimams švietimo ir mokslo ministras prof. Dainius Pavalkis kreipėsi į moksleivius, kurie šiemet pirmą kartą turi teisę balsuoti, ragindamas būti aktyviais ir atsakingais savo valstybės piliečiais ir išreikšti savo valią.

„Esu ne kartą įsitikinęs: mūsų mokiniai ir jaunimas yra pilietiški visuomenės nariai, pavyzdys vyresniajai kartai ir savo tėvams. Jūs buriatės į organizacijas ir rūpinatės visuomeniniais reikalais, Jūs renkate savo – Mokinių – parlamentą ir dalyvaujate moksleivių bei jaunimo renginiuose. Mokykloje Jūs įgyjate žinių apie Lietuvos ir ES institucijų veiklą, piliečių teises, apie valdžios funkcijas. Dabar esate kviečiami žengti dar vieną žingsnį pilietinės brandos kelyje. Tegu tai būna pats atsakingiausias  brandos egzaminas šiųmetinėje sesijoje“, – rašoma D. Pavalkio kreipimesi.

Ministras primena, kad rinkimai yra reali galimybė dalyvauti valstybės ir visos Europos Sąjungos valdyme. „Jūs savo balsais galite daryti įtaką, kaip gyvens tūkstančiai Lietuvos ir visos ES bendrijos piliečių: nuo išrinktų žmonių sprendimų priklausys ir valstybės, ir Europos Sąjungos ateitis. Spręskite Jūs, nepalikite to padaryti kitiems, – kviečia švietimo ir mokslo ministras. – Ateikite ir atiduokite savo balsą už Jums priimtinus kandidatus ir jų idėjas. Tegu bus aiškiai girdimas jaunų žmonių balsas“.

Kategorijos: Pilietinė visuomenė, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė