Gegužės 9-ąją pilietiškas jaunimas išreiškė nepasitenkinimą prie Rusijos ir palaikymą prie Ukrainos ambasadų (nuotraukos) (2)

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Mitingas prie Rusijos ambasados | Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Šiandien, gegužės 9 dieną, Rusijoje minint pergalę prieš nacistinę Vokietiją Antrajame pasauliniame kare, prie Rusijos ambasados Vilniuje susirinko laisvi Lietuvos piliečiai pareikšti, kad pasibaigęs karas Lietuvai atnešė ilgus okupacijos metus ir, kad dabartinė Rusija vykdo agresinę politiką prieš laisvą Ukrainą.

Susirinkusieji buvo nešini Lietuvos, NATO, Ukrainos vėliavomis bei plakatais, kuriuose smerkiamas V.Putino siekis pinigais paremti prieš pokario Lietuvos partizanus kariavusius okupacinės šalies veteranus, primenama 1944 metų Lietuvos ir 2014 metų Krymo aneksija.

Beveik tuo pačiu metu Antakalnio kapinėse buvo rengiama eisena. Jau vakar, Pergalės dienos išvakarėse, policija perspėjo, kad pareigūnų pajėgos šiandien bus sustiprintos dėl galimų provokacijų. Mitingo prie Rusijos dalyviai, gavę žinių, kad prie Ukrainos ambasados gali susirinkti prorusiškieji aktyvistai, atvyko taikiai apginti Ukrainos laisvės ir vientisumo siekio. Iš ambasados atėjęs konsulinis darbuotojas išreiškė nuoširdžią padėką susirinkusiems už paramą.

Iki 14 val. nepasirodžius nei vienam provokatoriui, mitingo dalyviai išsiskirstė, tiesa, Tautininkų sąjungos atstovai dar kuriam laikui liko stebėti ambasados aplinkos.

Palaikymo mitingas prie Ukrainos ambasados | Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Palaikymo mitingas prie Ukrainos ambasados | Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

2 komentarai

 1. TAIGI:

  jei Rusija duos išmokas buvusiems stribams , tai bus puiki galimybė išaiškinti visus buvusius .

 2. turbo:

  ką šie varliamušiai supranta apie KARĄ kuris tęsiasi ir Lietuvoje jau dvidešimt penkis metus…

  Tikras TAIKOS ir PAŽANGOS stabdis yra GAZPROM, GOLDMAN SACHS BARCLAY DEUTCHBANK COMMERZBANK stambusisi neinvestuojamas trilijoninis kapitalas

  kurį dangsto liberastinė ideologija siundanti vienas tautas prieš kitas

  Laikas prablaivėti…sienų keitimas yra blogai, tačiau esminio priešo nematymas yra dar blogiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė