Seime pristatoma paroda, skirta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai (0)

Seimas | Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Seimas | Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Gegužės 6 d. 14 val. Seimo II rūmų parodų galerijoje bus pristatyta Lietuvos žurnalistų sąjungos rengiama žiniasklaidos atstovų kūrybos darbų paroda „Būsenos 2014“. Parodą pristatys Seimo Pirmininko pavaduotojas Petras Auštrevičius.

„Būsenos 2014“ – tai jau antroji tokia Seime rengiama žiniasklaidos atstovų kūrybos paroda, skirta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti. Prieš metus parodoje dalyvavo 11 autorių, o šiemet – jau 17. Visi parodoje darbus pateikiantys kūrėjai yra vienaip ar kitaip susiję su žiniasklaida – bendradarbiaujantys su ja ar tiesiogiai dirbantys spaudoje, radijuje, televizijoje.

Pasak parodos sumanytojų, paroda taip pavadinta ne šiaip sau. „Žiniasklaidos atstovui privalu pastabumas, matymas daugiau, negu mato kitas žmogus, svarbi gilesnė įžvalga, pasaulio ir žmogaus būsenų pajutimas. Žurnalistui net tyla yra daug pasakanti būsena. Šiais laikais žiniasklaidoje kūrybiškumui ir emocijoms išreikšti vietos lieka vis mažiau, kadangi informaciją reikia perduoti tiksliai, greitai  ir kokybiškai. Emocijos lieka tarp eilučių ar paraštėse. Kūrybingam žmogui to neužtenka, ir vis daugiau žiniasklaidos atstovų save bando realizuoti įvairiose meno srityse – nuo akvarelės iki tapybos, nuo karpinių iki keramikos. Kūrybos procesas yra mūsų gyvenimo energija, ir tas, kuris tai patyrė, negali be jos gyventi“, – teigia parodą inicijavusios Lietuvos žurnalistų sąjungos atstovė Aida Vėželienė.

Parodoje žurnalistai, laidų redaktoriai, operatoriai dovanoja savo išgyventas, kažkur pamatytas ar net išgalvotas būsenas ir tikisi, kad parodos lankytojus jos įkvėps plėtoti savo kūrybiškumą bei išskirtinumą.

Paroda veiks iki gegužės 19 dienos. Įėjimas laisvas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė