Į gatves išriedės Ukrainos vientisumą palaikantis „Velomaidanas“ (3)

Odesos „Velomaidano“ rengėjų nuotr.

Odesos „Velomaidano“ rengėjų nuotr.

Gegužės 4 dieną į Vilniaus gatves išriedės dešimtys dviratininkų, taip palaikydami Ukrainos vientisumą ir pasmerkdami Rusijos keliamą agresiją ir sumaištį.

„Velomaidano“ rengėjai nutarė šį kartą ignoruoti Rusijos ambasadą, o padrąsinti JAV ir Europos Sąjungą, kurie tikrai gali stipriau padėti Ukrainai išbristi iš separatizmo betvarkės.

„Kadangi nebematome prasmės lestis į diskusijas su Rusijos (Maskovijos) ambasada, nusprendėme ją tiesiog ignoruoti ir prie jos nevykti. Šiuo metu Ukrainai labiausiai reikalinga pagalba iš Jungtinių Amerikos Valstijų bei Europos Sąjungos, todėl nutarėme aplankyti ir padrąsinti būtent jas“ – rašoma pranešime.

Dienotvarkėje numatyta 15 val. rinktis Katedros aikštėje, 16 val. pajudėti link Europos Komisijos atstovybės (Vilniaus g. 16), po jos į JAV ambasadą (Akmenų g.6).

Daugiau informacijos galima sužinoti renginio socialiniame tinkle.,

„Velomaidano“ maršrutas

„Velomaidano“ maršrutas

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

3 komentarai

  1. Aušrius:

    Kodėl mes turim dalyvauti šiame Rusijos ir Amerikos kare? Juk mes ne rusai ir ne amerikonai. Tuo metu pas mus netrūksta nuosavų problemų. Tai ir žemės referendumas, ir euro įvedimo abejotini reikalai, ir juvenalinė justicija, ir lietuvių kalbos apgynimas… Daug dalykų laukia, nesulaukia žmonių iniciatyvos. Bet ne, šitais klausimais jie žygių nerengs. Ir į gatavus renginius neis. O štai svetimo karo jie nepraleis. Nes labai svarbu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė