Vilniuje vyks 15-asis Tarptautinis universitetų teatrų forumas (0)

studentu teatro forumasGegužės 4-10 d. Vilniuje vyks 15-as Tarptautinis universitetų teatrų forumas, pakviesiantis į 13 užsienio svečių ir lietuvių sukurtų spektaklių bei į 3 kūrybines teatralizuotas akcijas apie senuosius miesto teatrus.

„Jau penkioliktus metus gyvuojantis Tarptautinis universitetų teatrų forumas Vilniuje – vienintelis ir unikalus tokio pobūdžio jaunimo renginys Baltijos šalyse, suburiantis teatru besidominčius studentus bendrai teatrinei veiklai, siekiantis ne tik atkreipti visuomenės dėmesį į  jaunimui svarbius socialinius, paveldosaugos klausimus, bet ir atveriantis galimybę geriau vieniems kitus pažinti, bendrauti, keistis patirtimi, kartu kurti,“ – teigia Forumo rengėjai.

15-ame universitetų teatrų forume prie septynių Lietuvos trupių prisijungs ir svečiai iš Europos – Ispanijos, Baltarusijos, Belgijos ir Italijos – bei Šiaurės Amerikos – Kanados. Skandalingiausia Forumo dalyvė – Baltarusijos trupė: įkūrusi savo – be vietos ir be pastovios sudėties – teatrą, siekiantį šokiruoti ir parodyti šiandieninį pasaulį be pagražinimų.

2014-ieji Lietuvoje paskelbti Teatro metais, todėl neatsitiktinai Forumas šiemet pasirinko atminties temą – „Teatrines reminiscencijas“ – ir nusprendė parodyti unikalias teatrines akcijas, priminsiančias seniau gyvavusius Vilniaus teatrus – Vilniaus universiteto Kiemo teatrą, žydų ir lenkų teatrinių trupių veiklą. Iki 30 minučių trunkantys studentų rengiami pasirodymai skatina kūrybingumą ir siekį susipažinti bei supažindinti kitus su kultūrine miesto praeitimi.

Visus Tarptautinio universitetų teatrų forumo spektaklius Vilniaus gyventojai ir svečiai galės stebėti nemokamai.

Detali informacija ir programa pateikiama čia.

Skamnuodami šį QR kodą programą galite turėti mobiliajame telefone.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė