Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną pristatoma žurnalistų tapybos paroda „Atradimai ir vizijos“ (2)

Dainius Radzevičius | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Dainius Radzevičius | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Balandžio 28 d. 16 val. Lietuvos nacionaliniame radijuje ir televizijoje atidaroma Lietuvos žurnalistų sąjungos rengiama žiniasklaidos atstovų tapybos paroda  „Atradimai ir vizijos“, skirta gegužės 7 d. minimai Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai.

Parodos dalyviai – TV, radijo ir spaudos žurnalistai, režisierė, vadybininkai, kameros meistrai. Vieniems meninė kūryba yra malonus laisvalaikio užsiėmimas, kitiems – saviraiška ir neatsiejama gyvenimo dalis.

Pasak parodos iniciatorės, TV režisierės Aidos Vėželienės, žurnalistai – kūrybingi, sumanūs, aktyvūs ir smalsūs žmonės, tuo nesuabejotų niekas. Tačiau tapantys, piešiantys žiniasklaidos atstovai – nedažnas reiškinys. Todėl jų kūrybos paroda – išskirtinis įvykis. Parodoje „Atradimai ir vizijos“ žiniasklaidos žmonės demonstruoja žvilgsnį į mus supantį pasaulį visai kitu kampu – ne per reportažą, publikaciją, televizijos ar radijo laidą, o per meninius gebėjimus.

Parodoje savo tapybą, akvarelę, karpinius pristatys 15 žiniasklaidos atstovų. Tai LRT Klasikos žurnalistė Junija Galejeva, LRT televizijos scenografė Daiva Kibildytė, TV žurnalistės Julija Ciurupa, Aušra Šiaulytė, žurnalistai Apolinaras Juodpusis, Juventa Mudėnienė, Ligita Juknevičiūtė, žiniasklaidos teisės ekspertė Liudvika Meškauskaitė.

Parodos atidarymas LRT fojė balandžio 28 d. 16 val. Parodą atidarys LŽS pirmininkas Dainius Radzevičius.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė