Trijų parlamentinių partijų kandidatai į Europos parlamentą pasirašė pažadą siekti Lietuvos valstybės panaikinimo (32)

Europos federalistai iš LRLS, TS-LKD, LSDP | Alkas.lt koliažas   Europos federalistai iš LRLS, TS-LKD ir LSDP pasirašo prieš Lietuvos valstybę nukreiptus pasižadėjimus | Alkas.lt koliažas

Europos federalistai iš LRLS, TS-LKD ir LSDP pasirašo prieš Lietuvos valstybę nukreiptus pasižadėjimus | Alkas.lt koliažas

Antivalstybinė Europos federalistų sąjunga Lietuvoje, kurios tikslas – panaikinti Europos Sąjungos valstybes nares, sujungiant jas į vieną federacinę valstybę, Europos parlamento rinkimų proga pradėjo naują prieš Lietuvos valstybingumą nukreiptą akciją. Federalistams prijaučiančius kandidatus į Europos parlamentą ji pakvietė pasirašyti priešrinkiminius pažadus, kurių tarpe – federacinės Europos Sąjungos valdymo sistemos sukūrimas ir Lietuvos pajungimas jai.

„Raginsiu sušaukti konstitucinį konventą, kad būtų galima reformuoti ES sutartis siekiant sukurti federacinę Europos Sąjungos, ar bent jau euro zonos, valdymo sistemą“, – sakoma eurofederalistų paruoštame pažadų pakete, kurį pasirašinėja trijų Lietuvos parlamentinių partijų kandidatai į Europos parlamentą. Be to, pasižadėjimo signatarai žada reikalauti, kad „Europos komisija taptų tikra Europos vyriausybe“, o Europos parlamentui atitektų valstybių narių parlamentų funkcijos.

Balandžio 10 d. šiuos pažadus pirmasis pasirašė Europos federalistų sąjungos Lietuvoje pirmininkas, Liberalų sąjūdžio kandidatas į Europos parlamentą Petras Auštrevičius. Netrukus prie jo prisijungė vieni iš konservatorių (TS-LKD) kandidatų į Europos parlamentą sąrašo lyderių Laima Andrikienė ir Emanuelis Zingeris bei socialdemokratų kandidatai Juras Požėla ir Gediminas Kirkilas. Naujai pasirašančiųjų nuotraukos ir pasirašytų pasižadėjimų faksimilės skelbiamos Europos federalistų Lietuvoje puslapyje „Veidaknygės“ („Facebook“) socialiniame tinkle.

Europos federalistų sąjunga buvo įkurta 1946 m. kovai prieš Europos šalių valstybingumą. Jos lietuviškasis filialas įkurtas grupės Seimo narių iniciatyva 2012 m. vasario 3 d. Europos federalistai savo siekiu įvardija Europos Federacijos sukūrimą. Organizacijos statute reiškiamas įsitikinimas, kad „žmonių rasės padalijimas į suverenias valstybes sukelia nesiliaujančias neteisybes, nesantaikas, karus, kančias ir vargus“. Europos federacija, būdama valstybiniu dariniu, perimtų nacionalinių valstybių „realias suverenias galias“, kurios būtų atiduodamos federalinei vyriausybei ir kitoms „viršnacionalinėms institucijoms“.

Europos federalistai iš LRLS, TS-LKD, LSDP | Alkas.lt koliažas Europos federalistai iš LRLS, TS-LKD ir LSDP pasirašo prieš Lietuvos valstybę nukreiptus pasižadėjimus | Alkas.lt koliažas

Europos federalistai iš LRLS, TS-LKD ir LSDP pasirašo prieš Lietuvos valstybę nukreiptus pasižadėjimus | Alkas.lt koliažas

Dar 2012 m. vasarį Tautininkų sąjunga pareiškė, kad Lietuvos Seimo narių priklausymas tokiai organizacijai pažeidžia jų Lietuvos Respublikai duotą priesaiką. „Tokios organizacijos, kuri siekia panaikinti Lietuvos valstybingumą, nariai Lietuvos istorinės patirties perspektyvoje stoja į vieną gretą su tais Tėvynės išdavikais ir kolaborantais, kurie 1795 m. keliavo į Sankt Peterburgą prašytis Jekaterinos II globos, 1940 m. vyko į Maskvą parvežti „Stalino saulės“ ar 1941 m. užėmė generalinių tarėjų vietas prie Vokietijos nacionalsocialistų okupacinės valdžios. Tik šį kartą turime reikalą ne su kariniais okupantais, bet su mėginančia viską užvaldyti pinigų valdžia,“ – buvo sakoma 2012 m. vasario 3 d. išplatintame tautininkų pareiškime.

Europos federalistų sąjungos Lietuvoje pradėta pasižadėjimų naikinti Lietuvos valstybę akcija rodo, kad ši organizacija ir toliau kryptingai dirba prieš Lietuvos valstybingumą nukreiptą darbą, o jos įtakai pasiduoda mažiausiai trys parlamentinės Lietuvos partijos – Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis, Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai ir Lietuvos socialdemokratų partija.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

32 komentarai

 1. jonas:

  I Š D A V I K A I – TEGU DEGA LIETUVOS ŽEMĖ po jų kojomis. Lietuvos piliečiai – privalome prezidentu išrinkti tremtinio sūnų NAGLĮ PUTEIKĮ, o į europorlamentą TAUTININKŲ ATSTOVUS, priešingu atveju tapsime čigonais.

 2. Klemas Jankūnas:

  Kur jų atsakomybė, ar jie atsakomybę paliks savo vaikams ir anukams su prisivogtais pinigais ?
  Gal kas nors galėtų atsakyti ?

 3. aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į koncentracijos stovyklą:

  26 dieną, Kaune planuotas susirinkimas.
  Klausimas.
  Kurioj vietoj Kaune ir kelintą valandą?

 4. gintas:

  Rusai puola! Su Auštrevičium prieš Putiną, ar ne, ponuliai tautininkai?

 5. gintas:

  Rusai puola! Su Auštrevičium prieš Putiną, ar ne, ponuliai tautininkai?

 6. Išdavikai:

  Baisu pagalvoti, tikri išdavikai, netgi Andrikienė

  • Gražina:

   O ką Andrikienė? Juk ji viena iš neprisipažinusių kgbistė!
   Kodėl žmonės į tai nereaguoja?
   Kodėl žmonės neskiria tokių dalyku kaip buvo kgbistai, bet prisipažino ir buvo, bet NEPRISIPAŽINO! Reiškia, jei yra įrodyta dokumentais, kad buvo kgb ir iki šiol neprisipažino, tai jie ir dabar tebėra kgb, reiškia, kad jie ir dabar dirba prieš Lietuvą! Gaila, bet taip ir yra ir tą rodo FAKTAI!

   • Dalius:

    Nemeluok, Gražina. Yra priešingai, nei rašai, nes įrodyta, kad Andrikienė buvo apkaltinta neteisingai, nepagrįstai. Tyrimo išvados buvo paskelbta spaudoje, ne kartą. Tave reikėtų patikrinti, ypač už tokius rašinėjimus. Andrikienę patikrino, o daugybės kitų – ne, ten ir ieškok. Ir savo aplinkos nepamiršk patikrinti, kad tik netektų nemaloniai nustebti.

 7. Taip!!! Kaip pažiuri, nors ir smarkiai iškastruota oficialia “žydrei-rudo” režimo statistika del: “emigracijos”, “savižudybių” ir “prapuolusiu be žinios” masta, tai kitaip, kaip “Etnocidas” to, kas vyksta Lietuvoje nepavadinsi… O nusipeneje valdžiažmogiai vis eda ir eda mūsų visu dabarti, ateiti, ir net praeiti…
  Ateitis priklauso tiems, kurie drįsta susitepti rankas, kai reikia! Kiti – keliauja į rezervata (koncentracijos stovyklą). Indėnų žemiu niekas neišveže, bet jie patys buvo suvaryti į rezervatus (koncentracijos stovyklas) savo pačių žemėje.
  Trečiasis Reichas vykde “Genocida” – Euro Reichas istorijos pamokas išmoko “savaip”…, ir dabar vykdo “Etnocida”.
  Etnocidas – tai yra modernizuotas “Genocidas”
  Elementari ir logiška išvada – Jai greitu laiku neatkursime Nepriklausomybės ir neišsiųsime velniop (kur jiems ir vieta) visus iškrypusius budelius-engejus (briuselio, vietinius, ir ju pakalikus), tai reikes musu žmonems pasirinktinai: arba begti arba žudytis (ir daryti tai reikes dar sparčiau ir masiškai nei iki šiol tai dare), arba yra trečias kelias, atiduoti žeme ir mažus vaikučius (kaip atidavem viska, ka turejome iki šiolei) ir tyliai vergauti, kol išnyksime galutinai…

 8. teGyvuoja Lietuva:

  tiems-oms siukslems turetu atimt Lietuvos pilietybes ir isspirt visiems laikams be teises cia padvesti.

 9. S:

  Reikia išsisaugot šituos parašus, kaip įkaltį. Įdomu, kai žlugs ES, kur šitie euro-burokevičiai ir -kuoleliai bėgs, kurioje valstybėje bandys slėptis? Vokietijoje turbūt, nes iš Belgijos savo Tėvynės išdavikus flamandai išspirs lauk, niekam tokių išsigimėlių nereikia.

 10. pensininkas:

  Seniai sakiau, kad Libsockonservatoriai yra Lietuvos valstybingumo duobkasiai. Balsuokime už Tautininkų sąrašą ir pamatysime kiek piliečių yra dar pasiryžę ginti Lietuvos valstybę nuo sunaikinimo.

 11. austreviciaus spalvos:

  1spalva.,,Prieš pat Velykas, balandžio 18 d., Gedimino bokšte įvyko išskirtinis įvykis – naujieji šauliai iškilmingoje ceremonijose prisiekė ginti ir saugoti Lietuvos nepriklausomybę, teritorinį vientisumą ir konstitucinę santvarką.

  Kartu su kitais priesaiką davė ir Liberalų sąjūdžio lyderiai Eligijus Masiulis, Gintaras Steponavičius, Remigijus Šimašius ir Petras Auštrevičius.”
  ——————-
  2spalva.„Raginsiu sušaukti konstitucinį konventą, kad būtų galima reformuoti ES sutartis siekiant sukurti federacinę Europos Sąjungos, ar bent jau euro zonos, valdymo sistemą“,,Balandžio 10 d. šiuos pažadus pirmasis pasirašė Europos federalistų sąjungos Lietuvoje pirmininkas, Liberalų sąjūdžio kandidatas į Europos parlamentą Petras Auštrevičius.”

 12. Rikis:

  Toks jausmas, kad bus dar ne viena revoliucija Europoj… I šiukslyna tuos prisiplakėlius- išdavikus!

 13. Pilietis:

  Jokių išlygų- juos visus, nepriklausomai nuo tautybės, reikia teisti už priesaikos Lietuvai sulaužymą

 14. nėra žodžių:

  Tai yra baisu. Veda, kaip avis į skerdyklą ir niekuo negali pasipriešinti. Viską daro pasislėpę nuo tautos. Be karų, be svetimos valstybės okupacijos pasiduodame iškėlę rankas, nes šitie švonderiai viską išvogė, nuskurdino žmones, tūkstančiais išvarė iš Tėvynės, dabar, likę prie suskilusios geldos, nežino ką toliau daryti. Taip jie bando nusiimti atsakomybę nuo savęs už savo “griekus” ir viską permesti Europos Sąjungai. Kad kas pasakytų, kaip turėtume pasipriešinti ir ką daryti? Apima didžiulė neviltis.

 15. Zuikis:

  Labai gerai, kad išryškėjo laiku išdavikai-kolaborantai. Dabar reikia surasti partijas, kurios juos delegavo. Ir paskelbti rinkėjams – išdavikų daugiau niekada netoleruoti. Skelbti visuose patriotiniuose portaluose tas partijas, kurios prieš Lietuvos suverenitetą. Tai pagaliau, ir konstitucijoje yra straipsnis dėl pasikėsinimo į santvarką ir valstybę.

 16. Kemblys:

  Vieni vežė į tsrs, kiti veš į ,,federacinę Europos Sąjungą”, o mūsų pasipiktinimas ir liks pasipiktinimu. Valstybinė visuomenė sudaryta iš ATSKIRŲ piliečių, lems DAUGUMA nemąstančių. Viskas, rinkimai ant nosies, eilinį kartą reikia gesinti, kaip per gaisrą. Kol kas tautinės jėgos tik bando parodyti, kad kovoja su pasekmėmis. Reikia kurti Tautos vidinę jėgą, su kuria būtų priversti skaitytis visi valdantys valstybę. Norint tokią jėgą sukurti, reikia giliai suvokti visuomenę, bet čia visiems geriau reikšti eilinį kartą savo nuomones.

 17. Jivr-o-sojuz:

  Tai ką norėti kad Zingeris žydas nepasirašytų?

 18. Mindaugas:

  Parasiau laiska sauliu sajungai, apie atsakyma informuosiu

 19. Liepa:

  Pasirodo gyvuoja federalistų sekta. Matyt, masonų ložės perpildytos… Mano proseneliai tokius “veikėjus “pavadintų bepročiais.

 20. Gražina:

  Jeigu taip, tai siūlau nebalsuoti už priešiškus Lietuvai kandidatus į EU Parlamentą!

 21. LosAngeles:

  Ir gerai, ir nelabai… 🙂
  Is vienos puses tai, kad chebra jau nesimaskuoja, rodo kad jauciasi pakankamai stiprus. Socialdemokratai, konservatoriai ir liberalai- sutve pakankamai galinga ir panasu pereina jau i atvira ardomaja veikla. Tai rimtas pavojaus signalas tautiskai mastancioms jegoms.
  Is kitos puses- parode tikruosius veidus, zmones zinos su kuo turi reikala. Reikia tik sia zinia skleisti placiau, nes ‘nepriklausoma ziniasklaida’ apie tai tikrai ‘nesivargins’ pranesineti. Smulkme kokia tai…

 22. LR:

  Atsiprašau už sutrukdymą, ponai ”heiteriai”, bet jūs paskaitykit kas parašyta toje ”sutartyje” ir pasidomėkit Europos institucijų darbu, prieš išvadindami juos visus išdavikais. Dabar realiai didžioji dalis Europos valdymo priklauso tarp valstybių vadovų slaptuose susirinkimuose pastatytiems žmonėms. Ko nori šitie jūsų vadinami ”išdavikai” yra didesnės galios Europos parlamentui – vienintelei demokratiškai išrinktai Europos institucijai į kurią ir jūs galit kandidatuot/balsuot už pasirinktus kandidatus. T.y. didesnės galios paprastiems Europos o kartu ir Lietuvos žmonėms, o ne aukščiausiems politikams. O jei jums tas nepriimtina, tai prašau eikite ir balsuokite už kitus kandidatus – pasirinkimas didelis.
  Aš asmeniškai palaikau glaudesnę Europos Sąjungą, kur mes, kartu su kitais 500 milijonų Europiečių kuriame geresnę ateitį ir pasaulyje kalbame vienu balsu, ar tai būtų prieš piktą mešką, ar už gamtosaugą ar už pagrindinių žmogaus laisvių išsaugojimą.
  Iš anksto atsiprašau, jei mano komentaras ką nors supykdė, ar įžeidė, bet tai jau jūsų problema.

 23. Jurgis Bielinis:

  Kaip atsiranda kvailiai. Tautiečiai lietuviai ka su jais darysime su tais, kurie siūlo apsoliūčiai atsisakyti nepriklausomybės? Jog jie kapitalistų nupirkti , Parsidavėliai. Tik mūsų pasiuntiniams 1990 m. gražiai įpavasarėjus grįžus iš TSRS AT Motiejaus Valančiaus Blaivystės Sąjūdis Juos labai iškilmingai sutiko Vilniaus Kalnų parke. Skandavom, „Neduosim daugiau Lietuvos nugirdyti“. Tikėjome Landsbergiu, kad bus kaip 1918 m. tokią atkursim Lietuvą – blaivią. Taigi Liandsbergis valandą laiko kalbėjo apie savų darbus TSRS AT, Tik nei vienu žodžiu neužsimine apie Lietuvos nelaimę – alkoholį. Dar intensiviau Lietuva buvo girdoma europietišku alkoholiniu surogatu. Liandsbergiui leidus Vagnorius davė leidimus bet kam bet kur statydintis pakelėse pašiūres. Daug žmonių gavo galą, Tai ne spirituotas tarybinis vynelis. Taigi pons Liandsbergis iki šiol viską daro kaip sunaikinti mūsų Lietuvėlę. Naikyna referendumus. Milžiniškos apmokomos niekšybės mestos, didili pinigai…

 24. Perkūno Paukštis:

  Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai. Žodžiu, nė velnias, nė gegutė.
  CHA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė