Seimas įpareigojo Vyriausybę iki euro įvedimo kompensuoti pensijas ir pakelti minimalią algą (3)

pinigaiBalandžio 17 d. Seimas priėmė Darbo partijos inicijuotą protokolinį nutarimą, įpareigojantį Vyriausybę iki š. m. gegužės 1 d. pateikti dokumentus, reikalingus Seimo įstatymo projektui dėl pensijų kompensavimo, ir priimti sprendimus dėl minimalios mėnesinės algos padidinimo, iki bus įvesta Europos Sąjungos bendra valiuta — euro.

Teikti šį nutarimą Seimui darbiečius paskatino visuomenėje kilęs didžiulis susirūpinimas dėl gyventojų socialinės gerovės, Seime priėmus įstatymus dėl euro. „Bendraudami su žmonėmis, matome, kad jie nėra tikri dėl ateities. Visuomenei akivaizdžiai trūksta informacijos dėl to, kas bus, kai įvesime eurą, mus pasiekia prieštaringi duomenys apie tai iš kaimyninių šalių, kurios jau įvedė eurą. Mūsų nutarimas garantuos labiausiai socialiai pažeidžiamiems žmonėms stabilumą, didesnes pajamas ir aukštesnę gyvenimo kokybę“, — sakė vienas iš nutarimo iniciatorių, Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnas Vytautas Gapšys.

Įsipareigojimas padidinti minimalią algą yra vienas pagrindinių Darbo partijos programos punktų, kurio nuosekliai siekiama nuo kadencijos pradžios. Anksčiau Darbo partijos iniciatyva Seime buvo priimtas nutarimas dėl pensijų kompensavimo, kuris bus pradėtas įgyvendinti nuo šių metų pabaigos.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė