Prie Rusijos ambasados surengtas nepasitenkinimo piketas (nuotraukos, video) (4)

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Šiandien, balandžio 18 dieną, vidurdienį, prie Rusijos ambasados surengtas nepasitenkinimo piketas prieš šios šalies agresiją Ukrainai ir galimą grėsmę kitoms Europos šalims.

„Rusija tiesiogiai prisidėjo prie Maidano kovotojų žūčių, Rusija aneksavo Krymo pusiasalį, o dabar veržiasi į žemyninę Ukrainos dalį. Privalome išreikšti griežtą poziciją ir pasakyti griežtą NE Rusijos veiksmams, dabar jau grasinančiais ne vien tik Ukrainai, bet visam regionui, o galima ir viso pasaulio tvarkai ir taikai.

Mūsų Tėvynė Lietuva bei sesės Latvija ir Estija taip pat yra aukščiausios rizikos zonoje. Tai – jau ne kova už Ukrainą, tai – kova už mūsų pačių laisvę!“ – rašoma spaudos pranešime.

Informaciją apie renginį galite rasti socialinio tinklapio puslapyje.

httpv://youtu.be/gugeaiszf8M

Vakar, balandžio 18 d.,  tuo metu kai Donecke vyko mitingas už Ukrainos teritorinį vientisumą, Tautininkų Sąjunga, surengė Donecko patriotų palaikymo akciją prie Ukrainos ambasados Vilniuje.

„Ukrainoje šiuo metu neramu. Klastingai atplėšusi Krymą, Rusija vėl pasiuntė savo „žaliuosius žmogeliukus“ į Rytų Ukrainos miestus, kad jie ten keltų sumaištį ir neramumus. Šiuo metu Ukrainos valdžia vykdo antiteroristinę operaciją, per kurią stengiasi grąžinti ramybę ir tvarką rytinėse šalies apskrityse. Didelė dalis rytinės Ukrainos gyventojų yra patriotiškai nusiteikę ukrainiečiai nepritariantys nei Rusijos intervencijai, nei teroristų, vadinamų „žaliaisiais žmogeliukais“ veiksmams“, – sakė Tautininkų sąjungos pirmininkas Julius Panka.

Tautininkų akcija prie Ukrainos ambasados, 2014-04-17, Vilnius | TS nuotr..

Tautininkų akcija prie Ukrainos ambasados, 2014-04-17, Vilnius | TS nuotr.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė