V. Putinas tiesioginiame eteryje „bendrauja su gyventojais” (tiesioginė transliacija) (2)

Vladimiras Putinas | kremlin.ru nuotr.

Vladimiras Putinas | kremlin.ru nuotr.

Balandžio 17 d. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas tiesioginėje video transliacijoje  per valstybinę televiziją ir internetu atsakinėjo į žiūrovų klausimus.

Nors tokio plataus masto Rusijos prezidento klausimų – atsakymų „karštoji linija“ rengiama jau ne pirmą kartą, tačiau ši surengta neplanuotai, būtent tą pačią dieną, kuomet Ženevoje vyksta keturių šalių derybos dėl Ukrainos. Manoma, kad V.Putinas šiuo video šou bando pagrįsti ir įtvirtinti visuomenės sąmonėje savo įvykių versiją dėl Rusijos veiksmų Ukrainoje.

Tiesioginėje laidoje klausimus prezidentui pateikė ne tik žurnalistai, bet ir darbo kolektyvai iš plačios Rusijos provincijos. Skelbiama, kad buvo gauta daugiau nei 2,5 mln. klausimų.

Paprastai toks tiesioginis  interviu trunka kelias valandas. šį kartą V.Putinas „su gyventojais bendravo“ 3 val. 56 min.  Beje, praėjusiais metais analogiškos laidos trukmė pasiekė rekordą, ji truko net 4 val. 48 min.

Europa Kaimynai Emigrantai Likęs pasaulis Istorijos ir mitai Krizė Ukrainoje V. Putinas jau nebeneigia, kad okupuojant Krymą dalyvavo Rusijos kariuomenė Kaltinimai Ukrainos vyriausybei: jie stumia šalį prie bedugnės krašto (tiesioginė transliacija) BNS ir balsas.lt, 2014.04.17 11:54 Persiųstipranešti klaidąspausdintikomentarai V. Putinas jau nebeneigia, kad okupuojant Krymą dalyvavo Rusijos kariuomenė (nuotr. Gamintojo) V. Putinas jau nebeneigia, kad okupuojant Krymą dalyvavo Rusijos kariuomenė (nuotr. Gamintojo) Kreditai taupantiems: Sutaupyk iki vienos mėnesinės įmokos Plačiau Rusijos prezidentas surengė neplanuotą „Tiesioginės linijos“ transliaciją kaip tik tą pačią dieną, kai Ženevoje vyksta keturių šalių derybos dėl Ukrainos. Laukiama, kad Rusijos prezidentas bandys įtvirtinti savo įvykių versiją dėl veiksmų kaimyninėje šalyje.
Visą straipsnį galite rasti http://balsas.lt/naujiena/785826/v-putinas-prisipazino-melaves-okupuojant-kryma-dalyvavo-rusijos-kariuomene
Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė