Europarlamentaras J.Sariušas–Volskis: Po Ukrainos Rusija ketina pulti Latviją (video) (13)

Jacekas Sariušas–Volskis | EPP nuotr.

Jacekas Sariušas–Volskis | EPP nuotr.

Kita Rusijos karinės agresijos Rytų Europoje auka gali tapti Latvija. Apie tau Espreso.TV eteryje pareiškė Lenkijos europarlamentaras, buvęs Europos parlamento vice-prezidentas Jacekas Sariušas–Volskis (Jacek Saryusz–Wolski).

„Pastebėti didelį susirūpinimą keliantys veiksmai susiję su Latvija. Kryme prieš aneksija buvo atlikti slapti visuomeninės nuomonės tyrimai, lygiai tokie pat tyrimai buvo atlikti ir Latvijoje. Taigi, turime reikalą su daug platesniu planu atkurti Rusijos imperiją“, – pranešė J.S. Volskis.

Politikas mani, kad nors pagrindiniu agresijos taikiniu bus Ukraina, prisidengdama rusų tautinių mažumų apsauga Rusija gali užpulti ir kitas kaimynines šalis, siekdama atkurti Rusijos imperiją SSSR ribose.

Latvijoje turinčioje 2 milijonų gyventojų 600 000 yra rusai. 200 000 iš jų neturi Latvijos pilietybės, nes yra atsisakę mokytis latvių kalbos, arba yra neišlaikę kalbos egzamino.

Parengta pagal news.liga.net

Grėsmingus planus Latvijos atžvilgiu liudija taip pat ir Rusijos informacinė propogandinė produkcija, kuria siekiama sumenkinti Latvijos valstybingumą. Štai, kad ir šis propogandinis dokumentinis filmas:

„Latvija kurią mes praradome?“. Dokumentinis filmas (2014 m.). Režisierius ir scenaristas Aleksandras Gaponenko. Kino gamyba: Europos tyrimų institutas:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė