Kandidatai į Prezidentus LNK laidoje svarstys kokie turėtų būti Lietuvos santykiai su Rusija (nuotraukos) (8)

Kandidatai į Lietuvos prezidentus LNK TV laidoje | lnk.lt nuotr.

Kandidatai į Lietuvos prezidentus LNK TV laidoje | lnk.lt nuotr.

Balandžio 16 d. 20:25 val. LNK diskusijų laidoje „Dignozė: valdžia“ vyks kandidatų į prezidentus debatai, kurių tema „Kokie turėtų būti Lietuvos santykiai su Rusija“.

Prasidėjus Lietuvos respublikos prezidento rinkiminei kampanijai į LNK televizijos eterį gražinta žurnalistės Rasos Tapinienės laida „Dignozė: valdžia“. Pirmojoje laidoje šį trečiadienio vakarą 20.25 val. pasirodys visi kandidatai į prezidentus išskyrus Dalią Grybauskaitę. Laidoje dalyvaus: Naglis Puteikis, Artūras Zuokas, Zigmantas Balčytis, Artūras Paulauskas ir Valdemaras Tomaševskis.

Laidoje netrūks intrigos:  kas visus kandidatus į prezidentus sieja su Rusija? Kuris kandidatas ryšis LNK eteryje surinkti  Kalašnikovo automatą?

„Septyni  kandidatai veržiasi valdyti šalį. Žmonėms itin svarbu žinoti, ką pretendentai galvoja apie didžiąją kaimynę Rusiją, ir ką darys, jei taps šalies vadovu. Imperija čia pat prie sienų žvangina ginklais“, – sako  R. Tapinienė.

„Lietuvos kariuomenė priešintis okupantui galėtų 12 minučių – per tiek laiko būtų subombarduoti visi svarbiausia mūsų kariniai objektai“ – teigia N. Puteikis. Jam į atlapus kimba A. Paulauskas: „Nereikia gąsdinti žmonių, mus saugo NATO, o žvalgybinė informacija leidžia pasiruošti galimai atakai“.

Pasak pretendentų į prezidentus, būtina įvesti visuotinius karinius mokymus, kad žmonės žinotų, kaip elgtis pavojaus atveju.  Į klausimą, kur bėgtų – užsienį, rūsį ar mišką, V. Tomaševskis atšaus: „Karo tikrai nebus.“

Z. Balčytis teigia, kad mielai paaukotų 2 proc. pajamų kariuomenei – vien iš jo aukos būtų galima nupirkti du prieštankinius granatsvaidžius.

Eteryje kandidatai taip pat turės galimybę pademonstruoti, ar  sugeba valdyti ginklą. Prezidentas, be visų privilegijų, yra ir vyriausiasis karinių pajėgų vadas.

Lietuvos šaulių sąjungos atgabentą Kalašnikovo automatą pabandyti surinkti išdrįs tik vienas dalyvis. Kuris?

Kokios valstybės dalį norėtų okupuoti du iš kandidatų į prezidentus?  Ar vienas iš kandidatų grąžins Rusijos jam įteiktą apdovanojimą?

Visa tai  pamatysime LNK laidoje „Diagnozė: valdžia“  jau šiandien 20:25 val. per LNK.

Prezidento rinkimai vyks gegužės 11 dieną, Europos Parlamento – gegužės 25 dieną.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

8 komentarai

 1. Vajėzau:

  vėl tą tapinienę įkišo! Lyg būtų paskutinė pasaulio ..diktorė:D) Įdomu už kokius nuopelnus tą kluiką TV laiko?Surišt su miliūte už kojų ir mest per kaminą…

 2. tautietis:

  TAI,KAD MAGNOLIJA NUVYTO JAU AIŠKU,BET KUR ROPĖ? SAKĖ DALYVAUS VISI KANDIDATAI

 3. Anikė:

  Kai kalba apie valstybės saugumą ir gynybą žmonės,kurie neįsivaizduoja,kam reikalingas ginklas,darosi nejauku. Milijonai iššvaistyti,kad įsigytų nereikalingą ginkluotę,o valdžia vaidina,kad viskas gerai.Ar 20 a. istorija nesikartoja?
  Kandidatas Naglis Puteikis neslėpė armijos skaudulių,parodė,kaip galima išbristi iš susidariusios padėties.Reikalingas
  ne tik ginklas,bet ir mokėjimas susikalbėti.

 4. Rimantas Našliūnas:

  Gerbtinos kandidatų į prezidentus A.Zuoko, Z.Balčyčio, V.Tomaševskio ,N.Puteikio nuomonės, kuriose visų pirma akcentuojamas pirmaeilis būtinumas palaikyti gerus santykius su artimiausiais kaimynais iš rytų (Rusija, Baltarusija ir kitais.). Tačiau pasigedau konkrečių kandidatų pasiūlymų šiems tikslams siekti. Labai gaila, kad tolimesnė diskusija pakrypo Lietuvos ginklavimosi linkme dabartinių įvykių Ukrainoje fone. Ši diskusija jau panašėjo į patarlę “jei šuo būtų… ,tai būtų kiškį pagavęs”. Blaiviai galvojantiems aišku, kad didesnis NATO ar kitos kariuomenės dislokavimas Lietuvoje karo rytai-vakarai atveju iššauktų pirmaeilius Rusijos smūgius į mūsų teritoriją. Na, apie jų pasekmes akivaizdžiai paaiškinti iš visų kandidatų išdrįso tik N.Puteikis.Aplamai, prezidentės ir kai kurių mūsų politikų bei diplomatų reakcija į dabartinius įvykius galėtų būti santūresnė.Keista kai į padėtį Ukrainoje jie reaguoja agresyviau nei kolegos iš didžiųjų Europos valstybių. Rezultate seks Rusijos ekonominės sankcijos, kurių našta vėl teks eiliniams, jau pakankamai nuskurdintiems, Lietuvos žmonėms (o ne politikams). Kandidatai į prezidentus įsipareigojo dalyvauti garbingose diskusijose ,tiesa, su kai kuriomis dabartinės prezidentės komandos pataisomis.Nuostabą kelia kodėl diskusijoje nedalyvavo Prezidentė ( jos kuruojamos užsienio politikos svarbiu klausimu). Todėl gerbiama Tapiniene siūlyčiau kiekvienoje laidoje informuoti visuomenę apie kandidatų nedalyvavimo diskusijose priežastis.Nejaugi pildosi kai kurių politikos apžvalgininkų nuomonės, kad D.Grybauskaitė vengs dalyvauti atsakingose diskusijose? Gal jai aktualiau reklamuotis poligone su taip taikos metais moteriai nederančiu ginklu rankose bei dalyvauti nieko neįpareigojančiose reklaminėse priemonėse?

 5. Rimantas Našliūnas:

  Komentarą siunčiau pakartotinai, nes suabejojau jo pilno išsiuntimu pirmą kartą

 6. GB:

  Zuokas?
  Manau kad jis vis tik yra abonentas ir netikiu kad jo tikslas Lietuvos gerovė.
  Aš ne prokuroras, o teismai tikrai ne visada nustato kas yra kas, ir kiekvienas Lietuvos pilietis gali turėti savo nuomonę.
  Zuoko pagrindinis tikslas kad klanas kuriam jis priklauso užimtų kuo daugiau valdžios, o tai reiškia ir pinigų.

  Ar tikrai mums reikia kišeninius prokurorus glostanti prezidentė?
  Ar taip turi elgtis praktiškai vienintelė valstybės valdžios struktūra kuri valdo saugumą?
  Gina prisidirbusius savo patarėjus?
  Skubos tvarka keičia dokumentus kad prasikaltėliai liktų nekalti?
  Kiršina mūsų šalį su kaimynais?

  Ar reikalingas už europarlamento algą/pažadą suminkštėjęs Zigmantas Balčytis?
  Kuris daro viską kad tik nelaimėtų o atimtų kitų kandidatų svarbius balsus?

  Ar reikia tokio kuris parduota savo tautietį, kad tik turėtų pinigų rinkimams?
  Kur pažadėta pagalba tautiečiui kuris pakluso vado tautiniams rėkavimams?
  Dabar už šitą solidarumą turės atsisveikinti su savo vieninteliu būstu?
  Ar tik nebus jis dar ir PUTINO muzikos mylėtojas?
  Tomaševski? Koks tavo tikrasis veidas??

  Yra tik dvi galimybės:
  Naglis Puteikis kuris tikrai nebus palenkiamas ir tikrai LIETUVAI o ne klanams dirbs.
  Artūras Paulauskas, kuris tikrai žino visas teisingumo blogybes ir jeigu norės galės panaikinti įsišaknijusią korupciją?

  Taigi šie rinkimai pirmas etapas turi būti BALSAVIMAS PRIEŠ esamus KLANUS IR JŲ GLOBĖJUS.
  O antras etapas jau už
  Na o jeigu nebalsuosi, kaltink tik save kad nenorėjai pasirinkti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė