Kandidatai į Prezidentus LNK laidoje svarstys kokie turėtų būti Lietuvos santykiai su Rusija (nuotraukos) (8)

Kandidatai į Lietuvos prezidentus LNK TV laidoje | lnk.lt nuotr.

Kandidatai į Lietuvos prezidentus LNK TV laidoje | lnk.lt nuotr.

Balandžio 16 d. 20:25 val. LNK diskusijų laidoje „Dignozė: valdžia“ vyks kandidatų į prezidentus debatai, kurių tema „Kokie turėtų būti Lietuvos santykiai su Rusija“.

Prasidėjus Lietuvos respublikos prezidento rinkiminei kampanijai į LNK televizijos eterį gražinta žurnalistės Rasos Tapinienės laida „Dignozė: valdžia“. Pirmojoje laidoje šį trečiadienio vakarą 20.25 val. pasirodys visi kandidatai į prezidentus išskyrus Dalią Grybauskaitę. Laidoje dalyvaus: Naglis Puteikis, Artūras Zuokas, Zigmantas Balčytis, Artūras Paulauskas ir Valdemaras Tomaševskis.

Laidoje netrūks intrigos:  kas visus kandidatus į prezidentus sieja su Rusija? Kuris kandidatas ryšis LNK eteryje surinkti  Kalašnikovo automatą?

„Septyni  kandidatai veržiasi valdyti šalį. Žmonėms itin svarbu žinoti, ką pretendentai galvoja apie didžiąją kaimynę Rusiją, ir ką darys, jei taps šalies vadovu. Imperija čia pat prie sienų žvangina ginklais“, – sako  R. Tapinienė.

„Lietuvos kariuomenė priešintis okupantui galėtų 12 minučių – per tiek laiko būtų subombarduoti visi svarbiausia mūsų kariniai objektai“ – teigia N. Puteikis. Jam į atlapus kimba A. Paulauskas: „Nereikia gąsdinti žmonių, mus saugo NATO, o žvalgybinė informacija leidžia pasiruošti galimai atakai“.

Pasak pretendentų į prezidentus, būtina įvesti visuotinius karinius mokymus, kad žmonės žinotų, kaip elgtis pavojaus atveju.  Į klausimą, kur bėgtų – užsienį, rūsį ar mišką, V. Tomaševskis atšaus: „Karo tikrai nebus.“

Z. Balčytis teigia, kad mielai paaukotų 2 proc. pajamų kariuomenei – vien iš jo aukos būtų galima nupirkti du prieštankinius granatsvaidžius.

Eteryje kandidatai taip pat turės galimybę pademonstruoti, ar  sugeba valdyti ginklą. Prezidentas, be visų privilegijų, yra ir vyriausiasis karinių pajėgų vadas.

Lietuvos šaulių sąjungos atgabentą Kalašnikovo automatą pabandyti surinkti išdrįs tik vienas dalyvis. Kuris?

Kokios valstybės dalį norėtų okupuoti du iš kandidatų į prezidentus?  Ar vienas iš kandidatų grąžins Rusijos jam įteiktą apdovanojimą?

Visa tai  pamatysime LNK laidoje „Diagnozė: valdžia“  jau šiandien 20:25 val. per LNK.

Prezidento rinkimai vyks gegužės 11 dieną, Europos Parlamento – gegužės 25 dieną.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė