Į Birštoną iš Kauno bus galima nuplaukti ir laivu (0)

Į Birštoną iš Kauno bus galima nuplaukti ir laivu | Kaunas.lt nuotr.

Į Birštoną iš Kauno bus galima nuplaukti ir laivu | Kaunas.lt nuotr.

Penktadienį oficialiai pristatytas naujasis kauniečiams ir miesto svečiams skirtas turizmo kruizas „Kaunas – Birštonas – Kaunas“.

Šį vasaros sezoną numatyti trys reisai, pirmasis iš jų įvyks birželio 24 d. Ši data pasirinkta neatsitiktinai. Tai – nuostabi proga turiningai praleisti laisvadienį ant vandens, kur keliautojai galės stebėti nuostabias Kauno marių pakrantes, Nemuno vingius bei pramogauti ar atsipūsti Birštono kurorte.

Idėja parengti tokį maršrutą kilo prieš keletą metų, kuomet buvo surengtas bandomasis reisas maršrutu „Kaunas – Birštonas – Kaunas“. Pristatytas reisas nuo bandomojo skirsis tuo, kad keliautojams bus siūlomas kruizas į vieną pusę pasirinktinai, t.y. iš Kauno į Birštoną arba iš Birštono į Kauną.

Atitinkamai nuo pasirinkto maršruto skirsis ir programa keliautojams. Keleiviai, pasirinkę plaukimą iš Kauno į Birštoną, kelionę laivu pradės iš senosios Kauno marių prieplaukos, o Birštone jų lauks užsakytas autobusas atgal į Kauną. Keleiviai, norintys laivu keliauti iš Birštono į Kauną, kelionę užsakytu autobusu pradės iš Kauno, o tuomet mėgausis plaukimu iš Birštono į Kauną.

Tokie maršrutai parinkti neatsitiktinai, kadangi kelionė laivu į vieną pusę truks 4 valandas. Tačiau keliautojams turėtų patikti tai, kad jiems bus sudaromos sąlygos praleisti 3 valandas Birštono kurorte. Į kelionės kainą įskaičiuota ir nemokama 1 valandos ekskursija Birštone, kurios metu keliautojams bus aprodomos kurorto įžymybės.

Net ir keliautojams, pasirinkusiems dalyvavimą ekskursijoje, laiko pramogoms ar poilsiui bei pietums tikrai pakaks. Keliautojai laiką Birštone tikrai praleis turiningai, kadangi Birštonas – ne tik ramus ir švarus kurortas, bet ir puiki vieta laisvalaikiui, kurioje vasarą galima pasilepinti saulės voniomis, dviračiais pasivažinėti Nemuno pakrante bei kurorto gatvelėmis ar parku, ištisus metus mėgautis kurorto sanatorijų teikiamomis vandens pramogomis bei sveikatinimo procedūromis.

„Tikimės, kad šis pramoginis kruizas į Birštoną ne tik taps išskirtine pramoga kauniečiams, miesto svečiams ir turistams, bet taip pat prisidės ir prie rekreacinės laivybos bei vandens turizmo skatinimo ir plėtros didžiausiuose šalyje vidaus vandens keliuose – Nemune ir Kauno mariose”, – teigė Kauno turizmo informacijos centro atstovai.

Daugiau žinių apie šį plaukimą (išvykimo laikai, maršrutų programos bei kainos) galima rasti Kauno turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro elektroninėje parduotuvėje www.kaunastic.lt

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kelionės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė