Bibliotekose vyksiančias paskaitas bus galima stebėti tiesiogiai „Youtube‘o“ kanale (1)

bibliotekaBalandžio ir gegužės mėn. bibliotekose vyks tiesioginių paskaitų transliacijos. Paskaitas apie klimato kaitą, daržininkystę, mados istoriją, pirmosios pagalbos teikimą, ištikus nelaimei, skaitys ir į klausytojų klausimus atsakinės mokslininkai, tų sričių profesionalai.

Paskaitų ciklą rengia Švietimo ir mokslo ministerija drauge su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka ir Jaunųjų profesionalų programa „Kurk Lietuvai“. Paskaitas taip pat bus galima stebėti tiesiogiai Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos „Youtube‘o“ kanale www.youtube.com/user/nbiblioteka.

Balandžio 16 d. 14 val. vyks paskaita „Kaip auginti laukines, prieskonines ir retąsias daržoves“, skaitys dr. Rasa Karklelienė ir Nijolė Maročkienė iš Sodininkystės ir daržininkystės instituto).

Balandžio 30 d. 14 val. vyks paskaita „XIX amžiaus mados ir vaizduojamosios dailės paralelės Europoje“, skaitys dr. Eugenijus Skerstonas (Mados akademija).

Gegužės 9 d. 14 val. vyks paskaita „Pirmosios pagalbos teikimas“, skaitys Oskaras Medzevičius („Svarbus žingsnis“).

Gegužės 28 d. 14 val. paskaitą „Ką kiekvienas turėtų žinoti apie klimato kaitą?“ skaitys Inga Ringailaitė (Darnaus vystymo iniciatyvos) ir Gintarė Jonušauskaitė (Baltijos aplinkos forumas).

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė