Žvejų organizacijos kviečia tvarkyti pakrantes (0)

Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos nuotr.

Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos nuotr.

Balandis gausus aplinkos tvarkymo akcijų. Šį mėnesį vyks ne tik tradicine tapusi akcija „Darom“, Aplinkos ministerijos iniciatyva organizuojama akcija „Žaliuojantys miestai ir miesteliai“, bet ir daug dėmesio bus skiriama vandens telkinių ir pakrančių tvarkymui.„Džiaugiamės žvejų organizacijų socialiniu atsakingumu ir noru prisidėti prie vandens telkinių ir pakrančių tvarkymo. Palaikome šią iniciatyvą ir kviečiame dalyvauti ne tik žvejus, bet ir apylinkių gyventojus, bendruomenes. Juk švari ir graži aplinka – visų mūsų siekis.“, – sake aplinkos viceministras Linas Jonauskas.

Viceministras L. Jonauskas taip pat kreipėsi į VšĮ „Mes darom“ ir prašė balandžio 26 d. organizuojamoje akcijoje „Darom“ ypatingą dėmesį skirti vandens telkinių pakrantėms, įtraukiant kuo daugiau pakrančių į tvarkomų teritorijų sąrašą.

Balandžio 12 dieną 10 val. Lietuvos povandeninės žūklės ir Laisvojo nardymo asociacijų federacija organizuoja vandens telkinių valymo akciją – šis renginys vyks Vilniuje, Salotės – Gėlužės ežerų paplūdimiuose.

Renginyje dalyvaus Federacijos nariai. Iš vandens šiukšles „žvejos“ patyrę nardytojai, prisidėti kviečiami visi, galintys pagelbėti tiek vandenyje, tiek krante. Norintys dalyvauti šiame renginyje gali registruotis elektroniniu paštu info@llpf.lt.

Lietuvos meškeriotojų sąjungos Karpininkų asociacijos klubas „Gintarinis karpis“ balandžio 12 d. organizuoja pakrančių švarinimo akciją pietinėje Elektrėnų marių dalyje.

Meškeriotojų klubas „Tucas“ organizuoja šiukšlių rinkimą Neries pakrantėse žemiau Vilniaus, netoli Šilėnų kaimo. Pavienius asmenis meškeriotojai kviečia tvarkyti aplinką, rinkti šiukšles ir dalyvauti konkurse siunčiant surinktų šiukšlių nuotraukas adresu info@meskeriotojusajunga.lt. Šio konkurso nugalėtojai bus apdovanoti prizais.

„Žvejo tribūna“ balandžio 12 d. organizuoja šiukšlių rinkimo akciją prie Atmatos upės. Prie akcijos organizavimo prisidės televizijos laida „Vienam gale kablys“.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė