Ansamblis „Ratelinis“ švenčia 25 metų sukaktį (video) (1)

Ansmblis „Ratelinis“ | kaunas.lt nuotr.

Ansmblis „Ratelinis“ | kaunas.lt nuotr.

Balandžio 5 d. Kauno įgulos karininkų ramovės didžiojoje salėje įvyks sukaktuvinis Kauno miesto tautinio meno ansamblio „Ratelinis“ koncertas. 25-erių metų sukaktį švenčiantis meno ansamblis į savo neeilinį šventinį pasirodymą kviečia ne tik Kauniečius, bet ir visus besidominčius mūsų tautine kultūra.

Ansamblis vienija apie 40 įvairių profesijų šokio, dainos ir muzikos mylėtojų, kurie šį pavasarį mini kūrybinės veiklos 25-metį. 2013 metais Kauno kolektyvas įvertinas „Aukso paukštės“ apdovanojimu.

„Ratelinis” aktyviai dalyvauja miesto ir šalies kultūriniame gyvenime – kviečiamas į tradicines respublikines kaimo kapelų šventes „Grok, Jurgeli“, „Linksmoji armonika“, „Ei, senoliai, patrepsėkim“, „Pasodinom ąžuolą“, dalyvauja Kauno miesto kasmetinėje „Derliaus šventėje“, Kauno miesto dienų ir Joninių šventėse.

Įvairūs ir užsienio kelionių maršrutai: po keletą kartų aplankyta Vokietija, Lenkija, Italija, Didžioji Britanija ir Suomija, Rusija, Olandija ir kitos šalys. Ansamblis įkurtas 1988 metais Kaune „Šilko“ akcinėje bendrovėje.

„Ratelinis“:

Kategorijos: Etninė kultūra, Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė