Baigėsi Teatro dienai skirta iniciatyva „Kviečiu tave į teatrą“ (0)

Teatro savaitė.Kvieciu tave i teatraTeatro dienai skirta iniciatyva „Kviečiu tave į teatrą“ teatro mėgėjams padėjo sutaupyti daugiau kaip 150 tūkst. litų.

Pasibaigus visą praeitą savaitę, kovo 24-30 d., vykusiai kasmetinei teatro dienai skirtai iniciatyvai „Kviečiu tave į teatrą“, jos rezultatais džiaugiasi tiek šalies teatrai, tiek spektaklių žiūrovai. Teatrų ir renginių gido Teatrai.lt inicijuota akcija, kuomet visą savaitę į spektaklius kviečiama įsigyti 2 bilietus už vieno kainą, žiūrovams spektaklių bilietams šiemet padėjo sutaupyti daugiau nei 150 tūkst. litų.

Per septynias dienas žmonės įsigijo beveik 9 tūkst. bilietų, o tai yra du kartus daugiau nei praeitais metais, kai buvo parduoti 4248 bilietai.

„Mūsų skaičiavimais, įprastai vienas pirkėjas vieno pirkimo metu vidutiniškai įsigyja 2,1 bilieto. Tačiau Teatro dienos savaitė, kuomet buvo vykdoma iniciatyva, šį rodiklį gerokai padidino. Dauguma ja pasinaudojusių žiūrovų pirko ne du, o dažnai 4 ar net 6 bilietus. Tai reiškia, kad pigiau rinkosi pamatyti bent du ar tris spektaklius“, – teigia projekto Teatrai.lt redaktorė Indrė Pavilonytė.

Šių metų akcijoje dalyvavo 21 šalyje veikiantis valstybinis ir komercinis teatras. Į iniciatyvos „Kviečiu tave į teatrą“ populiariausiųjų penketuką pateko Lietuvos nacionalinis dramos teatras (LNDT), „Idioteatras“, Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, „Keistuolių teatras“ ir „Domino“ teatras.

Žiūrovams buvo pasiūlyta įsigyti bilietų į daugiau kaip 100 spektaklių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Į daugiau nei 40 spektaklių buvo parduoti visi prekyboje buvę bilietai. Tarp populiariausių – „Idioteatro“ spektaklis „Urvinis žmogus“, „Domino“ teatro spektakliai „Langas į parlamentą“ ir „Sex guru“, LNDT „Išvarymas“ bei „Keistuolių teatro“ „Meilė iš pirmo žvilgsnio“.

„Džiugina tai, kad šios akcijos sėkmė dar labiau papildė Teatrai.lt Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentams skiriamos stipendijos krepšelį. Teatrai.lt pasirašė bendradarbiavimą sutartį su Lietuvos muzikos ir teatro akademija, pagal kurią 10 centų nuo kiekvieno per Teatrai.lt parduoto bilieto atitenka specialioms akademijos studentų stipendijoms“, – džiaugiasi I. Pavilonytė.
Pasak I. Pavilonytės, Teatrai.lt šią iniciatyvą ketina tęsti ir kitais metais bei tikisi dar didesnio susidomėjimo ja tiek iš Lietuvos teatrų, tiek iš žiūrovų ir bilietų pirkėjų.

2010 m. rugsėjį startavęs Teatrai.lt, į vieną virtualią erdvę sujungė Lietuvos teatrus, meno organizacijas, koncertų sales ir jų lankytojus. Gidas pateikia žiūrovams visą aktualią informaciją – žinias apie premjeras, spektaklius, koncertus, repertuarus, naujausias recenzijas, pokalbius su teatro bei klasikinės muzikos pasaulio žmonėmis.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė