„Savaitės pjūvis“ apie Prezidentės metinį pranešimą ir apie referendumo dėl žemės rengimo datą (video) (8)

Julius Panka | Penki.lt nuotr.

Julius Panka | Penki.lt nuotr.

Šioje „Penki TV“ apžvalginėje laidoje „Savaitės pjūvis“ apžvalgininkas Česlovas Iškauskas su politikais, apžvalgininkais, visuomenininkais aptaria Seime skaitytą Prezidentės metinį pranešimą, o Seimo narys Eligijus Masiulis ir Tautininkų sąjungos vadovas Julius Panka diskutuoja apie referendumo dėl žemės pardavimo užsieniečiams rengimo datą.

Daugiau laidų, straipsnių ir komentarų – www.iskauskas.lt, „Penki TV“ kanalu „YouTube“, portaluose www.alkas.lt ir www.veidas.lt.

Penki TV Savaitės pjūvis

Tai apžvalginė laida, kurios kūrėjai drauge su pašnekovais aptaria Lietuvos politikos aktualijas, komentuoja įvykius užsienyje bei padeda nepaklysti svarbiausių naujienų sūkuryje.

Laidos vedėjas: apžvalgininkas Česlovas Iškauskas.

Turite klausimų, pageidavimų ar pasiūlymų? Susisiekite su mumis redakcija@penki.tv arba tel. (8 5) 266 4522

Kategorijos: Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .

8 komentarai

 1. tampax'as:

  Juokingai skamba, kad ES yra šventa karvė, kuriai šiukštu negalima prieštrarauti, teikti pasiūlymų ar net išstoti. Mūsų vadukai tiesiog nori ramybnės, ramiai gauti babkes ir kloti savo guolį iš rožių lapelių… Gera laida, kurioje išlaikytas žurnalistinis objektyvumas.

 2. bartas:

  Ar čia tas Masiulis , kuris šnekėjo, kad už 5 tūkst. dirba tik durniai. Jeigu taip . Tai man labai gaila rinkėjų.

 3. Vladas Jurgutis:

  paradoksas kokiu būdu galimas kažkoks svarstymas ir dar konstituciniame teisme del pačios konstitucijos tikrumo jei šiuo straipsniu buvo naudojamasi stojant i europos sajunga paminant ir tai,kad negalimas balsų pirkimas kaip buvo padaryta su alumi ir skalbimo priemonemis,tuo pačiu darant ir balsavimo pratesimas 1 diena, o jei šis straipsnis yra niekinis klausimas ar tikrai lietuvai reikalingas konstitucinis teismas, kuris neuzkirto referendumui kelio tai matydamas, negaliojantis referendumas daro niekini ir ta referenduma, kuriuo mes tapome europos sajungos nariais…manau tai verta isidemeti.

  h

 4. Dana:

  Taip. Lietuva ir vėl kryžkelėje. Ką ji pasirinks prezidentu, nuo to priklausys jos tolimesnio kelio kryptis:į visišką išnykimą kaip Valstybės ar atgimimą ir teisingumo atgavimą. Žmonės galvokit savo galva, analizuokit tuos praėjusius 5 metus ir spręskit, ar jus tenkina rezultatai: neišaiškintas pedofilijos skandalas, totali emigracija, nepažabota korupcija, nesuvokiamos šilumos kainos, savižudybių bumas, daugumos tautos skurdas, teisėtvarkos nebuvimas ir dar daug visokių neteisybių. Įvertinkit ,o tada balsuokit. Ir netikėkit užsakomais reitingais. Galvokit, galvokit, galvokit.

 5. Tėvynės išpardavikų sąjūdis – tai TS-LKD – LLS – LSDP.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė