Lietuvos sveikuolių sąjungos balsas visuomenėje vis labiau girdimas (0)

Naujoji LSS Valdyba | organizatorių nuotr.

Naujoji LSS Valdyba | organizatorių nuotr.

Praėjusį sekmadienį, kovo 23 d., Kaune, Sporto universiteto salėje, įvyko  įvyko XII-asis  Lietuvos sveikuolių sąjungos suvažiavimas, kuris rengiamas kas  treji metai. Suvažiavime dalyvavo vietinių LSS klubų patvirtinti delegatai, kurie įvertino buvusios vadovybės veiklą, Lietuvos sveikuolių sąjungos nuveiktus darbus, perrinko Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentu Dainių Kepenį, viceprezidentais – Eligijų Valskį (iš Tauragės) Sigitą Kriaučiūnienę (iš Ukmergės), ženkliai atnaujinta LSS Valdyba.

Beje, Dainius Kepenis negalėjo dalyvauti suvažiavime, nes išvakarėse pateko į rimtą avariją. Tačiau tai sveikatos  labai nesutrikdė ir viliamasi netrukusjis grįš prie aktyvios veiklos.

Svečio teisėmis dalyvavo savivaldybių sveikatos biurų atstovai su kuriais paskutiniais metais užmezgami vis glaudesni bendradarbiavimo ryšiai. Viliamasi, kad šie abipusiškai ir visuomenei naudingi santykiai tik plėsis ir stiprės.

Suvažiavimas nusprendė garbės nario vardą suteikti daugybę metų sveikuolių judėjime dalyvaujančiam alpinistui Vladui Vitkauskui ir ilgamečiui buvusiam Panevėžio sveikuolių klubo vadovui Kazimierui Ilginiui.

Suvažiavimo metu įteiktos asociacijos „Sportas visiems“ įsteigtos taurės. Pirma vieta skirta Prienų klubui „Versmenė“, antra – Žolinčių akademijai ir trečioji – Ukmergės Sveikuolių klubui.

Per paskutinius metus į Lietuvos sveikuolių sąjungą įsijungė daug jaunų savanorių, kurie talkina įvairiose veiklose. Socialinio tinklo puslapyje facebook  „Už sveiką Lietuvą“ narių skaičius artėja prie 12 tūkst., suorganizuota daug savaitinės trukmės sveikatos mokyklų atokiausiuose Lietuvos rajonuose, daugybė susitikimų mokyklose ir kitose įstaigose. Ypač didelis dėmesys buvo skirtas sveikos gyvensenos idėjų sklaidai žiniasklaidoje, darbui su politikais, kad jie didesnį dėmesį skirtų ne tik gydymui, bet ir prevencijai, sveikos gyvensenos kultūros ugdymui. LSS buvo vieni iš pagrindinių iniciatorių, kad  Seimas 2013 metus paskelbtų Sveikatingumo metais.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė