Birštonas kviečia pasisemti S.Kneipo filosofijos (0)

rengėjų nuotr.

rengėjų nuotr.

Birštono kurorte teikiamoms sveikatinimo paslaugoms  pradedama taikyti S. Kneipo sveikatos filosofijos metodika. Šios filosofijos idėjos Lietuvoje dar nėra plačiai paplitusios, todėl Birštono kurortas kviečia iš arčiau susipažinti su holistiniu gydymo metodu, kuris nuo seno sėkmingai taikomas ligų prevencijai, gydymui bei sveikatos atgavimui. Kovo 26 d. 10 val. „Royal Spa Residence“ viešbutyje vyks renginys „S. Kneipo diena“, į kurį atvyksta Kneipo sveikatinimo metodikos specialistė iš Vokietijos gydytoja A. Dresler (Aurelija Dressler).

Birštono planuose – siekis tapti pirmuoju sveikatinimo kurortu Lietuvoje, taikančiu unikalią Kneipo sveikatos filosofijos metodiką, kurioje apjungiami penki natūralaus sveikatinimo elementai: vaistažolių ir vandens terapija, subalansuota mityba, judėjimas bei  harmonija. Birštonas – ideali vieta vystyti natūralius organizmo atstatymo metodus.

„Ilgą laiką svarstėme, kuo Birštonas yra išskirtinis ir nerasdavome to žodžio, kuris apjungtų visas sveikatinimo kurorte teikiamas paslaugas. Birštonas – tai kurortas, kuriame galima atgauti ir fizines, ir dvasines jėgas, todėl supratome, kad S. Kneipo filosofija puikiai dera su kurorto misija bei vertybėmis“, – teigė Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė.

Pasitelkiant S. Kneipo metodus, yra atstatomas visas organizmas, o ne kuris nors vienas organas. Todėl tokiu būdu stiprinti organizmą patartina net ir tada, kai visiškai pasveikti yra neįmanoma. Fizinio pasipriešinimo metu sukaupiamos jėgos bei imuninės sistemos suaktyvėjimas daro stebuklus – tai puikiai žino ne vien praktikuojantys S. Kneipo pasekėjai, bet ir šių dienų mokslininkai.

„4 žvaigždučių SPA „Royal SPA Residence” Birštone siūlo procedūras, kuriose apjungiami visi        S. Kneipo natūralaus sveikatinimo elementai. Vadovaujantis S. Kneipo rekomendacijomis ir atliekamų  procedūrų metodikomis, yra įrengta speciali teritorija, skirta procedūroms su šaltu vandeniu organizmo grūdinimui, imuninės sistemos stiprinimui. Visus raginame apsilankyti vienintelėje vietoje Lietuvoje – S. Kneipo sode. Tai pušyno apsuptyje, ant Nemuno kranto speciali bioenergetinė vieta, kuri garantuoja visavertį  poilsį, sveikatos atgavimą, imuniteto sustiprinimą. Norime visus pakviesti apsilankyti „S. Kneipo diena“ renginyje, iš arčiau susipažinti bei išbandyti S. Kneipo sveikatinimo procedūras“, – sako SPA centro vadovė Ramunė Skurskienė.

S. Kneipas geriausiai žinomas kaip gydomosios vandens terapijos – hidroterapijos – kūrėjas ir pradininkas, o jo unikali gydymo vandeniu metodika plačiai naudojama ir mūsų laikais. S. Kneipas atrado, jog ligų profilaktika ir organizmo grūdinimas vandeniu bei vaistiniais augalais padeda išvengti ligų, stiprina visas organizmo sistemas, aktyvina imuninę sistemą ir yra unikali priemonė išsekusiai nervų sistemai.

Birštono kurortas

Birštonas – unikalus Nemuno kilpose įsikūręs Lietuvos kurortas. 82 % Birštono savivaldybės teritorijos yra Nemuno kilpų regioninio parko teritorijoje. Bendras savivaldybės teritorijos plotas – 124km2. Birštono miesto plotas- 13km2. Savivaldybę sudaro Birštono miestas ir Birštono seniūnija. Birštono savivaldybėje gyvena beveik  4900 gyventojų. Didesnė jų dalis, t.y. 2900 gyvena mieste, o likusieji – 46 Birštono seniūnijos kaimuose.

Unikalūs gamtiniai ištekliai ir išskirtinis vietovės kraštovaizdis nuo seno vilioja poilsiautojus apsilankyti Birštone ir jo apylinkėse. Nemuno vingiuose žaliuojantys miškai mena karališkąsias medžiokles, kuomet Žvėrinčiaus miške aidėjęs Vytauto Didžiojo medžioklės ragas pramogauti kvietė to meto Europos karališkųjų šeimų narius.

Nemuno vingiais keliavo ir jų grožį aprašė rašytojas V. Sirokomlė, apdainavo poetas J. Marcinkevičius, drobėse įamžino dailininkas N. Silvanavičius.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė