Dainuojamoji poezija visai šeimai „Dvylika mėnesių“ laukia klausytojų Teatro dieną (0)

organizatorių nuotr.

organiz. nuotr.

Kovo 27 d., ketvirtadienį, 18 val. Kauno menininkų namuose (V.Putvinskio g. 56) bus galima paklausyti dainuojamosios poezijos visai šeimai – „Dvylika mėnesių“. Dalyvaus: autorinių dainų atlikėja Ilona Papečkytė, poetas Gintaras Patackas, vaikų dainos teatras (vadovė I.Papečkytė), dainavimo studija „Tu ir aš“ (vadovė R.Beitnaraitė). Kviečiame į naujo muzikinio-teatrinio projekto pristatymą.

Dvylika mėnesių – ne tik keturi metų laikai. Tai poeto Gintaro Patacko poezijos rinkinys vaikams, muzikiniu rūbu aprengtas dainuojamosios poezijos kūrėjos Ilonos Papečkytės.

Kovo 27 dieną  – Teatro dieną ˜– dainuojamosios poezijos žanro gerbėjai drauge su vaikais kviečiami į šio muzikinio-teatrinio projekto pristatymą. Projekto sumanytoja, muzikos autorė ir atlikėja Ilona Papečkytė drauge su savo vadovaujamo Dainos teatro jaunaisiais atlikėjais vakaro metu kvies džiugiai pasinerti į rudens nostalgiją, žiemos tingumą, pavasario atgimimą, vasaros kaitrą ir drauge pajusti jų nuotaiką.

Bilietus galima įsigyti Kauno menininkų namų „Mūzų svetainėje“ (I-IV 10-13 val., 14-17 val., V 10-13 val., 14-16 val. ir prieš renginį), o taip pat visose TIKETA kasose (aptarnavimo mokestis iki 4 Lt). Bilieto kaina 8 Lt, ikimokyklinio amžiaus vaikams – nemokamai. Informacija tel. (8-37) 22 31 44, www.kmn.lt

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė