Panevėžio muziejus kviečia į naująją gamtos parodą (0)

kvietimas atidarymoKovo 25 d. 17 val. Panevėžio kraštotyros muziejuje įvyks atnaujintos parodos „Gamtos medija: stebėjimas, tyrinėjimas, išsaugojimas“ pristatymo vakaras.

Renginio dalyvių apsilankymas ekspozicijoje virs kelione po gamtos pasaulį. Jie pirmieji turės galimybę per keliolika minučių patirti visos paros – dienos ir nakties – apšvietimo atkartojimą, susietą su gamtos garsais. Valerijono Straševičiaus surinktą pasaulio vabzdžių kolekciją, kurią sudaro 6500 įspūdingų formų ir spalvų pavyzdžių iš visų žemynų, pristatys paslaptingasis kolekcininkas. Šokių grupės „eLKa dance“ šokėjos, vadovaujamos Lauritos Krikščiūnaitės, svečiams dovanos drugelių šokį.

Muziejininkai tikisi, kad vakaras bus spalvingas ir visiems dovanos naujų atradimų, todėl siūlo renginio dalyviams nepamiršti aprangos detalės – drugio.

Projekto „Gamtos medija: stebėjimas, tyrinėjimas, išsaugojimas“ įgyvendinimas leido ne tik pertvarkyti ekspoziciją ir atnaujinti technines priemones, bet suteikė sąlygas sukurti ir vesti naujas edukacines programas apie gyvenamąją aplinką, ekologiją, vabzdžių pasaulį. Nuo 2014 m. kovo pabaigos kviečiame dalyvauti edukacinėse programose „Drugelio kelionė po pasaulį“ ir „Jaunojo tyrinėtojo kelias“.

Edukacija „Drugelio kelionė po pasaulį“ – vienas iš „Panevėžys – Lietuvos kultūros sostinė“ programos renginių. Edukacijos metu siūlome kartu su drugiais keliauti po pasaulio šalis, jas pažinti. Dalyvaudami šioje programoje, apžiūrėsite Valerijono Straševičiaus pasaulio vabzdžių kolekciją, susipažinsite su įvairių šalių kultūra ir tradicijomis, sužinosite įdomių faktų apie drugių gyvenimą. Žodžiu – keliausite, tyrinėsite, pažinsite.

Edukacinė programa „Jaunojo tyrinėtojo kelias“ yra integruota į atnaujintą muziejaus gamtos ekspoziciją, kurios dalyviai galės atlikti paprasčiausius stebėjimus ir tyrimus. Programos dalyviai keliaus ekspozicijoje sukurtu gamtos pažinimo taku, susipažins su mūsų krašto gyvūnais ir pasaulio vabzdžiais.

kvietimas atidarymo

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė