Jau septintą kartą švarinti miskų, pievų, paežerių kviečia „Darom“ (2)

Rengėjų nuotr.

Rengėjų nuotr.

Darom? Darom!!! Turbūt nėra nė vieno, kuris dar nėra girdėjęs ar nėra dalyvavęs kasmetinėje švarinimosi veikloje „Darom“, kuri šiais metais vyks jau septintą kartą.

Kaip ir kasmet, vis labiau artėjant pavasariui, į Lietuvą su paukščiais sugrįžta dar vienas gražus paprotys, kuris skatina ne tik pilietiškumą, jaunų žmonių aktyvų laisvalaikį, savanorystę, bet ir kelia aplinkosauginius klausimus.

„Darom“ grįžta šį pavasarį į Lietuvos gyventojų namus ir širdis  su atsinaujinusia sudėtimi, kiek labiau subrendusia, suaugusia, įgavusia dar daugiau patirties. Komandos vairas šiais metais patikėtas naujai direktorei, kuri su Darom akcija yra nuo jos susikūrimo pradžios, Robertai Ažukaitei.

R.Ažukaitės iniciatyva prisidėti prie šios veiklos prasidėjo Marijampolės apskrityje, iš kurios ji pati ir yra kilusi, o persikėlus gyventi ir studijuoti į Vilnių, Roberta pradėjo eiti organizacijos direktoriaus pavaduotojos pareigas Vilniuje.

„Su „Darom“ esu nuo 19 metų, šiandien man 26. Dirbau įvairiomis formomis, praėjau visas įmanomas sritis šioje organizacijoje. Mano stiprioji pusė – žmogiškųjų išteklių valdymas, tai yra turbūt svarbiausias elementas įgyvendinat nacionalinės reikšmės akciją, nes šios akcijos pamatas – kiekvienas Lietuvoje gyvenantis žmogus. Dalyvių koordinavimas, aiškus užduočių suformavimas ir delegavimas, pasitikėjimas vienas kitu ir komandinis darbas – tai yra pagrindiniai dalykai, kurie garantuoja akcijai sėkmę. „Darom“ tikslas – ne tik aplink surinkti atliekas ir padaryti Lietuvą švaresnę, bet tuo pačiu ir skatinti bendruomeniškumą, savanorystę, kurios šiai diena stinga. „Pradėkim nuo savęs“ – tai galėtų tapti nauju akcijos Darom šūkiu, su kuriuo kiekvienas iš mūsų turėtų prisidėti prie šios akcijos, paskatinti savo kaimyną ir draugus tai padaryti. Kaip žinia, geras pavyzdys yra užkrečiamas. Taip ir susiformavo šis fenomenas Lietuvoje“ – su užsidegimu dėstė naujoji VšĮ „Mes Daro“ direktorė R.Ažukaitė.

Šiais metais, „Darom“ visoje Lietuvoje vyks balandžio 26 d. Šių metų išskirtinumas – toliau padėti sutvarkyti miškus ir organizuoti masines iškylas. Tikimasi, kad kaip ir kasmet, akcijoje dalyvaus dar didesnis skaičius Lietuvos gyventojų, nuo politikų, visuomenės veikėjų iki paprastų gamtos mylėtojų.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė