K.Masiulis prašo uždaryti „Litovskij kurjer“, „Obzor“, „Ekspress nedelia“ ir „Pervyj Baltijskij kanal“ (1)

homemadedad.ca nuotr.

homemadedad.ca nuotr.

Seimo narys Kęstutis Masiulis prašo Valstybės saugumo departamento inicijuoti rusiškų leidinių „Litovskij kurjer“, „Obzor“, „Ekspress nedelia“ ir „Pervyj Baltijskij kanal“ apribojimą arba sustabdymą.

„VSD turi žinių, kad šiuose leidiniuose platinama Kremliaus propaganda. Taigi jei jau mes žinome iš kur kyla grėsmės, tai reikia jas ir pašalinti. Arba šie leidiniai turi nustoti platinti V. Putino ideologiją, arba turi būti uždaryti. Propagandos negalima laikyti alternatyvia ir lygiaverte nuomone, nes ji kuriama melo ir išsigalvojimų pagrindu“, – sako Seimo narys K. Masiulis.

Valstybės saugumo departamentas savo ataskaitoje įvardino, kad „Lietuvoje vienu iš Rusijos įtakos instrumentų, įgyvendinant informacinės ir ideologinės politikos uždavinius buvo rusakalbės žiniasklaidos priemonės „Litovskij kurjer“, „Obzor“, „Ekspress nedelia“ ir „Pervyj Baltijskij kanal“.

„Džiaugiuosi, kad VSD informavo visuomenę apie grėsmes, tačiau to neužtenka. Reikia imtis priemonių, kad mūsų valstybė būtų stipri ir apsaugota. Kaip matome Ukrainos atveju, jeigu valstybė savęs neapgina, tai ir jos pačios egzistavimas yra labai trapus. Kremlius propagandinės žiniasklaidos pagalba buvo paruošęs Krymo ir Ukrainos visuomenės nuomonę okupacijai, ar ne panašiai formuojama nuomonė ir Lietuvoje?“, – sakė K. Masiulis.

2013 m. „Pervyj Baltijskij kanal“ veikla jau buvo apribota, kai buvo paskleista neapykantą kurstanti ir tikrovės neatitinkanti informacija apie 1991 m. sausio 13-osios įvykius, tyčiojamasi iš Lietuvos žmonių ir niekinamas kovotojų už Lietuvos laisvę atminimas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: .

1 komentaras

  1. Rikis:

    seniai laikas, as asmeniskai nebeziuriu ir nebesiklausau nieko, kas ruskiska, ir visai to nepasigendu.Nuo pat 1990 m. budavo keista uzejus pas koki biciuli matyti ruskiska kanala ijungta…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė