Šviesą spinduliuojantys D. Stalauskienės piešiniai ant stiklo laukia lankytojų Kaune (2)

Dalios Stalauskienės paroda „Šviesi diena abipus lango“

Dalios Stalauskienės paroda „Šviesi diena abipus lango“

Iki gegužės 15 d. Kaune, galerijoje „Aukso pjūvis“ (adresas: Verslo lyderių centras BLC, K. Donelaičio g. 62) galima aplankyti Dalios Stalauskienės kūrinių parodą „Šviesi diena abipus lango“.

Dalia Stalauskienė gimė Paežerio kaime, Šilalės rajone. Studijavo Šiaulių pedagoginiame institute. Šiuo metu gyvena Molėtuose. Autorė kuria piešinius ant stiklo, popieriaus karpinius, atvirukus, ekslibrisus, tapo ant šilko, dekoruoja indus. Taip pat dalyvauja įvairiose parodose, pleneruose Lietuvoje ir užsienyje. Dailininkės karpiniais iliustruotos kelios poezijos ir pasakų knygelės, kūriniai publikuojami  periodinėje spaudoje, parodų kataloguose.

Nuo 2003 m. dailininkė kuria autorine technika, kurią vadina piešiniais ant stiklo. Itin spalvinguose darbuose vyrauja gamtos motyvai, simbolika, mitologiniai vaizdiniai, kuriuos autorė komponuoja apgalvotai arba, kaip pati teigia – intuityviai, „lengva ranka“.

„Neseniai suėjo dešimtmetis, kai piešiu ant stiklo. Tai maži ir kuklūs mano sielos langai, kuriuos aplinkiniams atveriu retoje parodoje ar internetinėje erdvėje. Juose nėra „blogo oro“, tai – pasaulis, kokį norėčiau ne tik atverti, bet ir dovanoti kitiems kartu su pilnatve, kurioje gyvenu pati“, apie savo kūrybą sako Dalia Stalauskienė.

Paroda veiks iki gegužės 15 d.
Galerijos „Aukso pjūvis“ darbo laikas: I-V 10-18 val.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė