Prie Rusijos ambasados bus vėl pasakyta ne Krymo okupacijai (13)

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Kovo 16 dieną, 13:30 val, tą pačią dieną, kai Kryme bus pravestas neteisėtas prisijungimo prie Rusijos Federacijos referendumas, prie Rusijos ambasados bus surengtas piketas.

„Mes sulaukiame vis daugiau dalyvaujančių žmonių ir dėmesio šitai problemai. Šiurkštus tarptautinių teisių pažeidimai pamažu veda Pasaulį prie karo slenksčio. Sukarintos diktatūros, atominių ginklų šešėlis ir tarptautinių sutarčių nepaisymas sukuria pavojingą situaciją visiems, nesvarbu ar esi iš Europos, Amerikos, Azijos ar Afriko“ – rašoma rengėjų pranešime.

 

 

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

13 komentarų

 1. bartas:

  Ukrajinai Krymas nereikalingas. Taškas. Rusas tą pusiasalį atsiėmė. Nors aš su tuo ir nesutinku. Kaip ir ukrajiniečiai, bet jie ,dėl šito pusiasalio nekariavo. Taškas. Jeigu nesimuši , reiškia sutinki. Taškas.
  Kita kryptis. Ukrajinos rytai , pietryčiai. Nekariausi , nesimuši – prarasi. Kas padės – niekas. Akis į akį prieš suslavėjusią Rasų Imperiją. Laikykitės chacholai !

 2. N:

  Tegul eina prie jankių ambasados papiketuoti.

  • N:

   Nebuvo ten jokių 50 tūkstančių. Pagal pačių organizatorių duomenis 10-15 tūkst., o policija iš viso sako apie 3 tūkst. Iš viso toks mitingas neturi nieko bendro su realiu patriotizmo proveržiu Rusijoje, kurį sukėlė įvykiai Ukrainoje. Putino reitingai net išaugo ir pasiekė maksimumą, buvusį per prezidento rinkimus (čia taip pat ir Gallup agentūros duomenimis, kad nebūtų pretenzijų dėl klastojamų rezultatų).
   Lygiagrečiai Maskvoje vyko kitas mitingas už Putiną ir prieš Maidaną. Jame dalyvavo apie 10 tūkst.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė