V.Kudirkos aikštėje surengtas piketas Ukrainos vientisumui paremti (video) (10)

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Šiandien, kovo 4 dienos vidurdienį į Vinco Kudirkos aikštę susirinko kelios dešimtys žmonių, kurie išreiškė paramą ukrainiečiams ir paragino Lietuvos ir pasaulio lyderius nebekartoti keiksmažodžiais tapusių žodžių „reiškiame susirūpinimą“ ir panašiai, o realiai veikti.

Susirinkusiems kalbėjo seimo nariai Mantas Adomėnas ir Vytautas Juozapaitis. Jonas Ohman, švedų vertėjas, žurnalistas, publicistas ir kinematografininkas išsakė nerimą, kad įvykiai kartojasi, kaip buvo su fašistine Vokietija prieš Antrąjį Pasaulinį karą. Arkadijus Vinokuras, aktorius, rašytojas, žurnalistas sakė, kad jis yra socialdemokratas, taip pat, kaip ir Premjeras Algirdas Butkevičius, kuris vakar buvo pareiškęs, kad Rusijos kariai yra išvedami iš Krymo, tačiau į tai prašo nekreipti dėmesio, nes, pasak jo,  Premjero nuomonė gali greit pasikeisti. Jis pabrėžė kito socialdemokrato, Lino Linkevičiaus, labai svarbų ir ryžtingą darbą sureguliuojant Krymo krizę.

Mitingo pabaigoje susirinkusieji sugiedojo Ukrainos ir Lietuvos himnus. Kita protesto akcija numatyta šį sekmadienį, kovo 9 dieną, prie Rusijos ambasados.

httpv://youtu.be/JtJDrO4UBCg

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė