Moksleiviai kviečiami dalyvauti tradiciniame renginyje „Mokyklos sporto diena LEU“ (0)

Lietuvos edukologijos universiteto nuotr.

Lietuvos edukologijos universiteto nuotr.

Lietuvos mokyklų komandos kviečiamos dalyvauti kovo 30 d. Lietuvos edukologijos universitete (LEU) vyksiančiame tradiciniame renginyje „Mokyklos sporto diena LEU“. LEU Sporto centras „Šviesa“ kviečia į renginį, kuriame vyks pasirinktų sporto šakų – krepšinio, tinklinio, futbolo, rankinio, lėkščiasvydžio, estafečių, virvės traukimo – varžybos.

Pertraukų metu vyks įvairūs konkursai. Planuojami ir kitų sporto šakų užsiėmimai (aerobinė gimnastika, kultūrizmas, aikido). „Mokyklos sporto diena LEU“ dalyviai bus supažindinti su Sporto ir sveikatos, Gamtos, matematikos ir technologijų fakultetais – renginio metu vyks jų pristatymai.

Pirmasis toks renginys buvo suorganizuotas dar 2003 m. Pirmojo renginio sėkmė paskatino moksleivius pasikviesti kasmet, siekiant ne tik plėtoti universiteto ir bendrojo lavinimo mokyklų ryšius, bet ir kurti aktyvią ir sveiką visuomenę.

Mokyklų komandos, norinčios dalyvauti šių metų renginyje „Mokyklos sporto diena LEU“, savo paraiškas turi siųsti iki kovo 15 d. el. paštu irma.braskiene@leu.lt. Daugiau informacijos tel. (8 5) 275 12 81.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė