V. Galvonas išrinktas Akrobatinio skraidymo federacijos prezidentu (1)

Vytautas Galvonas | LASF nuotr.

Vytautas Galvonas | LASF nuotr.

Kovo 1 d. Vilniuje į bendrovės „Ogmios pulso“ konferencijų salę rinkosi šalies dangaus elitas – lakūnai akrobatai. Čia vykusioje Lietuvos akrobatinio skraidymo federacijos (LASF) ataskaitų ir rinkimų konferencijoje kalbėjo komitetų atsakingieji asmenys drauge su ketvirtąją darbo kadenciją baigusiuoju prezidentu Arminu Murausku. Jam padėkos raštą už garbingai vykdytas pareigas įteikė Lietuvos aeroklubo prezidentas Jonas Mažintas, konferencijoje dalyvavęs garbės svečio teisėmis.

Buvo pasveikintas ir naujasis, vienbalsiai išrinktas bei patvirtintas LASF prezidentas Vytautas Galvonas. Jis savo rinkimų programoje pateikė gera žadančių projektų ir akrobatinio skraidymo atgimimo galimybių be perversmų pačioje valdymo struktūroje.

V. Galvonas nėra atsitiktinis žmogus lėktuvų akrobatikos sporte. Jis pats skraido, turi ne tik licenciją, bet yra pasiekęs atitinkamų skraidymo aukštumų. Tai yra dar 1985 m. įvykdė specialias normas aukšto lygio lėktuvų akrobatinio skraidymo varžybose ir gavo sporto meistro vardą. Beje, iki šiol mūsų šalyje nėra nustatytų ir patvirtintų būtent šio sporto šakos meistriškumo normatyvų ir tai rodo Akrobatinio skraidymo sporto komiteto, veikiančio LASF struktūroje, neveiklumą.

Naujasis prezidentas komentuodamas pranešėjų nusiskundimus patikino, kad rems federaciją ir klubus lėšomis, būtent todėl, kad šis sportas jam brangus asmeniškai visomis prasmėmis.

Kadangi V. Galvonas yra aktyvus Anykščių krašto patriotas, maratonų bėgikas ir politikas, tikėtina, kad jis išjudins bet kokį neveiklumą ir paragins kiekvieną, tiek jauną, tiek vyrėlesnį skristi ir dalyvauti atitinkamo lygio akrobatinio skraidymo varžybose.

Akrobatinio skraidymo federacijos informacija

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , .

1 komentaras

  1. Atgalinis pranešimas: Lietuvos aeroklubo prezidentu perrinktas Jonas Mažintas | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė