Tautininkai kviečia protestuoti prieš Rusijos agresiją Ukrainoje prie Rusijos ambasados (5)

Rusijos ambasada | miestai.net nuotr.

Rusijos ambasada | miestai.net nuotr.

Sekmadienį, kovo 2 d., 12 valandą, reaguodama į prasidėjusią Rusijos karinę invaziją Ukrainoje, Tautininkų sąjunga (TS)kviečia visus neabejingus piliečius rinktis į protesto akciją prie Rusijos ambasados Lietuvoje (Latvių g. 53, Vilnius). Akcijos tikslas – pasmerkti agresyvius Rusijos veiksmus ir išreikšti solidarumą su Ukraina.

Išvakarėse Tautininkų sąjunga išplatino pareiškimą, smerkiantį agresyvius ir tarptautinę teisę pažeidžiančius Rusijos veiksmus ir ragindama Lietuvos valdžią imtis atitinkamų priemonių aukščiausiu valstybiniu lygiu: sukviesti „Gynybos Tarybą ir imtis veiksmų Lietuvos nacionaliniam saugumui apginti, kreiptis į Jungtinių tautų organizaciją, Europos Sąjungos šalis ir NATO dėl neatidėliotinų veiksmų Europos ir pasaulio saugumui apginti, Rusijos karinei agresijai prieš Ukrainą sustabdyti“.

„Tautininkai nuosekliai stebėjo įvykius Ukrainoje nuo pat įtampos šioje šalyje pradžios. Pernai, gruodžio 12 d., Tautininkų sąjungos atstovai kartu su latvių tautininkais buvo nuvykę į Maidaną paremti brolių ukrainiečių kovos prieš jų korumpuotą valdžią ir Kremliaus diktatą. Vasario 27 d. Tautininkų sąjungos Politikos komiteto pirmininko iniciatyva ir Seimo nario Ryto Kupčinsko pastangomis Seime buvo surengtas apskritojo stalo diskusija-seminaras skirtas paremti Ukrainai. Šio seminaro vardu G.Songaila išplatino pareiškimą dėl paramos Ukrainai“, – akcijos prie Rusijos ambasados išvakarėse sakė TS pirmininkas Julius Panka.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė