Rusijos stačiatikių cerkvė laimina Ukrainos okupaciją? (13)

V.Putinas ir Kirilas | AP nuotruaka.

V.Putinas ir Kirilas | AP nuotruaka.

Kovo 1 d. Rusijos Federacijos Tarybai prirėmus oficialų sprendimą leisti Rusijos kariuomenei peržengti Ukrainos sieną ir okupuoti Ukrainą, Maskvos patriarchato Ukrainos stačiatikių cerkvė (USC) kreipėsi į Rusijos stačiatikių cerkvės (RSC) patriarchą Kirilą prašydama paveikti Rusijos prezidentą Vladimirą  Putiną, kad būtų išvengta karo Ukrainoje.

„Jei Maskva įves kariuomenę, Ukrainos ir Rusijos žmonės bus įtraukti į brolžudišką  karą“, –  rašė laikinasis USC administratorius Onufrijus.

„Rusijos kariai keliausiantys į Ukrainą yra taikdariai ir jų „misija“ yra skirta užtikrinti Ukrainos žmonių teisę į tapatybę“ – taip atsakė RSC vadovybė.

Pasak Rusijos žiniasklaidos, RSC spaudos tarnyba be kita ko pareiškė, kad „Rusijos liaudis – yra nacija padalinta savo istorinėje teritorijoje, kuri turi teisę susijungti vieningame valstybės kūne“. „Tikėsimės, kad Rusijos karių misija apsaugoti šių žmonių laisvę ir tapatybę bei jų gyvybę nepatirs įnirtingo pasipriešinimo, kuris sukeltų didelio masto susirėmimus“, – pridūrė Rusijos Cerkvė vadovaujama patriarcho Kirilo.

Parengta pagal news.liga.net informaciją

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

13 komentarų

 1. pensininkas:

  Stačiatikių bažnyčia visiškai nutolo savo pašaukimo.Matyt jie ir golodomorą laimino.Matyt juos apsėdo nelabasis,nes rusiškuose tinklalapiuose pilna satanistinių vaizdų.Ir mūsų televizijos nelabai nuo to nenutolsta, vien tik įvairiausi pliurpalai, matyt ir mus paversti zombiais, kaip ir rusus, kurie net per olimpiadą nebuvo taikingai nusiteikią ukrainiečių sportininkų atžvilgiu.Žmonės nežiūrėkit, kaip vienas padorus rusas sakė” Zombijaščikų”- tai Rusijos TVprogramos.

 2. Žaltys:

  Mes prisimename kas buvo užrašyta ant hitlerininkų diržų sagčių. Taigi: bog s vami…

 3. N:

  Vajė, vajė. Taigi ir Lietuvos kunigai laimina lietuvius okupantus Irake ar Afganistane…

 4. Arūnas:

  o kaip reaguoja Lietuvos stačiatikių hierarchai? Ar žadą prarado, ar laukia “broliškos” pagalbos?

 5. info:

  šitam “batiuškai” , aišku, KGB bernui ( stačiatikių Vilniaus vyskupas CHrizostomas prisipažino, kad vyskupu jį paskyrė KGB,( ir pas pravoslavus kitokių seniai nebuvo , staravierai – daug švaresni) . Taigi Putė šitam “KGB batiuškai” davė licenziją prekiauti degtine ir cigaretėmis , atseit rusų pravoslavų cerkvei atkurti. Bet, kaip dažnai atsitinka Rusijoj, pas tą Kirilką pasiliko nemaža dalis pinigų. Jau prieš 5 metus jo turtas oficialiai buvo vertinamas 5 mlrd.dolerių. Taigi Dievas čia ne prie ko – jie tiesiog neturi nieko bendro.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė